Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Která odpověd je vám nejbližší? - Anketa 9408

- Nejsem křesťan a nikdy není tak zle,aby nemohlo být hůř
- Nechci se rouhat, tak radsi vynecham to "velmi stastny zivot". Ale - nejsem krestan a jsem jeden z nejposlednejsich lidi, co si maji na co stezovat.
- Jsem křesťan a myslím, že mám šťastný a spokojený život. Čím víc jsem se kdysi od víry odvracela, tím hůř se mi vedlo. Ale mívám extrémní výkyvy nálad, že mi najednou přijde všechno na ho*vo a mám chuť se zabít nebo být někým zabitá. Jindy mi zase připadá, že nemůže být nic krásnějšího než být součástí něčeho tak úchvatného jako naší Země a bývám nadšená téměř ze všeho, co vidím, slyším a cítím. Každopádně čím víc tíhnu k duchovnu, tím víc bývají moje nálady nabité zvláštní energií plnou nadšení.
- jsem satanistka a mám spokojený život.
- jsem ateista a to, jestli mám nebo nemám šťastný život, s tím vůbec nesouvisí
- Nějak jsem zatím nepochopil vypovídací hodnotu této ankety. Osobně se domnívám, že tato anketa nastřeluje více zajímavých témat, ale žádné defacto nerozvádí, škoda, docela by mězajímala souvztažnost křesťan x nekřesťan žijící podle křesťanských hodnot x česká kulturní identita . . .
- Nejsem křesťan a jsem jakžtakž spokojen
- 2.možnost
- nejsem křesťan a jsem vcelku spokojená...
- Anketu chválím, připadá mi vtipná :-D Myslím si, že s nábožensktvím jako takovým pocit štěstí nesouvisí, ale přijde mi vtipné se na to takhle zeptat. Jinak bych mohla napsat skoro totéž jako sMOuNA, jen s jedním výrazným rozdílem - že nejsem křesťankou a jestli se to tomu někdy blížilo, tak se to už dlouho výrazně vzdaluje.
- Mně to přijde dobrá anketa i dobrá souvislost... protože podle všeho, jestli existuje Bůh /v což věř

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale