Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Máte rádi umělé květiny( ty co vypadají jak živé) ? - Anketa 9411

- Já jsem dala, že je miluju, protože mám silnou alergii na skoro všechen pyl a umělé květinky jsou úžasné tím, že nejsou ani poznat a můžu mít ozdobený byt.Navíc neumřou řezané kytičky.
- Umělé kytky nesnese. Podle mě vrchol nevkusu... i když vypadají jako k nerozeznání od pravých. Jsou sice místa, kde se vyplatí, ale není to ono.
- Mám doma růže, jsou k nerozeznání od živých. sice jedna stála 120kč, ale každý kdo příjde nemůže uvěřit, že jsou umělé. ono jsou taky umělé a umělé. třeba ty od vietnamců jsou některé fakt ošklivé. ale mám třeba v květináči i fialky a taky to není poznat. jako živé.
- ne,nedájí se vyhulit:D
- Ty co vypadají jako živý ještě ujdou,ale stejně maj všichni burani takovýty umělotiny tak sem dala že je nesnáším...
- Ne. Nemůžu přijít na nic plastového, co bych měla ráda. A vlastně ani na nic, co je "jenom jako" a měla bych to ráda. K čemu tak přirovnat ten pocit z umělých květin... mmm... možná trochu jako to, když jsem už dlouho pod vodou, chci se už pořádně nadechnout, ale někdo mě tlačí dolů.
- Neutrál
- neutrál
- vůbec ne
- 4. :D .. Ne, jako Hana. Nemam rada zadny umely napodobeniny neceho, radsi bych nemela doma vubec zadnou kytku, nez umelou. Ale chapu, ze pro alergiky je to asi jedna z variant.
- ještě jsem si vzpoměla, na kamarádčiny kaktusy. jsou úžasné a asi měsíc jsem na to koukala, a když mi jednou spadly do ruky, tak jsem vypískla a lekla se, že jsem se popíchala, ale ono se ty bodliny ohly. čučela jsem jak blázen, protože to byly umělé kaktusy.
- umělej kaktus? tak to už je vrchol lenosti :D

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale