Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký máte názor na facebook? - Anketa 9424

- Facebook je velké stádo ovcí a kdo se do něj nepřidá, jakoby nežil. Je to každého virtuální JÁ, které ale já osobně k životu rozhodně nepotřebuji.
- Buďme rádi, že svět ještě neovládl Second Life
- Jinak facebook nemám. A žiju.
- hahaha, to rikaj jenom ty, co maj malo pratel na fb :D
- kecy v peci...já jsem si ho zrušila a ted si připadám děsně cool ;-) :-D (ale jinak si myslím, že opravdu velmi ulehčuje jakékoliv organizování...)
- usnadňuje mi studium a komunikaci s přáteli... nic víc, nic míň... žádného ovčení se neúčastním...
- mimochodem pro lidi mé profese je to velice užitečný nástroj... to je to správné slovo, nástroj... je jen tak blbý, jak blbí jsou ti, co ho používají
- anka: no nevím, mě zase studium a komunikaci s ostatními spolužáky a učiteli atd. spíše usnadňuje klasický mail. Jeden z důvodů je ten, že zatímco facebook nemají všichni a ani ho nechtějí, protože jim třeba příjde úplně zbytečný, tak email mají tady opravdu všichni, a jelikož i učitelé a spoustu jiných nadřízených také upřednostnují email a komunikují s námi touto cestou, pak nás to i nutí se tam dívat, čili nehrozí, že by někde něco upadlo v zapomnění. Ono spíš záleží fakt na tom, co se kde preferuje...
- Každopádně facebook nemám ráda, měla jsem tam účet, už jej nemám a cítím se skvěle! Problém facebooku začal být ten, že pokud někdo bude chtít najít, tak si najde, a vy můžete proti tomu dělat cokoliv a stejně je to jedno. Co si pamatuji, tak ani ignorace ani změna jména ani změna počtu přátel, nic nepomohlo. Teď už si konečně připadám jako volná osoba a ne jako lovená zvěř.
- Docela neutrální, pokud začnu podléhat jeho "kouzlu", tak si ho vždy

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale