Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12425 anket
Vytrženo z diskuze: Myjete si po použití wc ruce. . . ? - Anketa 9425

- Tak s pravdou ven lidičky :-).
- Já si myju vždy, i kdybych měla pro tu vodu na island.:-)
- To je jasný že jo :-D
- vždycky. ale každou chvíli vidím, jak lidi vyběhnou z wc (ve škole, v obchoďáku apod.) bez umytí
- vždy
- vždycky
- Neumím si představit, že bych to neudělala. I v lese to nějak zařídím (vlhčené ubrousky, potok, voda na pití). I když je to často jen pro pocit. Neobejdu se bez toho.
- Ugh, ty výsledky mě docela překvapily :O Já vždycky, ale podezírám naši chemikářku, že si je nemyje, protože vždycky vystřelí z wc rychlostí blesku (leda by si je myla u sebe v kabinetě, ale nevím nevím :D)
- vždycky
- 7. přesně tak, taky to musím udělat. Taky vidím většinu lidí, že vyletí z wc a nemyjou si ruce. fuj fuj. přece jen je to základ hygieny. Měla jsem neuvěřitelný problém naučit bývalého si po wc mýt ruce. nakonec se mi to po roce povedlo. ale byl to hnusný pocit, když po mě ťapal těma špinavýma rukama.
- Já si ruce myju vždycky a nedovedu si představit, že bych si šla z wc jen tak s nemytejma rukama. Když není voda, snažím se to taky vyřešit buď vlhčenýma ubrouskama nebo antibakteriálním gelem. Umýt si ruce po wc mi přijde jako základ!
- by mě zajímalo, co se lukyn06 nelíbí na mé anketě.
- Ok,budu prvni cerna ovce. Pokazdy si je rozhodne nemyju, teda v pripade curani - napriklad doma a tak, ve skole vetsinou oplachnu, ale tece tam neskutecne ledova voda. Tohle zas tolik neresim, jo, mozna sem prase, ale bezne si na ruce necuram. Ale abych to zobecnila, tak si je vic myju nez nemyju - ale rozhodne nemuzu rict ze uplne pokazdy - a klidne se priznam.
- Téměř vždycky. Nejvíc mě rozčiluje, když na celé škole není

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale