Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Pokousal už vás někdy pes tak, že jste museli k doktorovi( váš, cizí) ? - Anketa 9431

- Tak jo, nový den a nová anketa. Mě pes kousl jen jednou a to v psím útulku. Byla to kolie.Nemohla jsem ho setřást z ruky. vlastně mi celou dlaň procvakal a pár let mi v ruce dorůstaly nervy. protože sjem tu ruku necítila. Neujúžasnější ale na tom všem bylo, mě mě policista(je to městský útulek a stará se o to městská policie) dovezl na pohotovost, protože to bylo večer a šel tam se mnou dovnitř. no a nejspíš to byl šok i pro pána policitu, protože, když jsem doktorovi řekla, že mě pokousal pes v psím útulku, chytl nezadržitelný smích. pak takhle odpověděl ještě asi na 4 mé odpovědi. no, řekla bych, že byl sjetý, protože ho sestra co s ním sloužila raději poslala spát a ošetřila mě ona.
- Jo když mi byli 3 roky tak mě kousnul mího strejdy dobrman do hlavy a musela jsem do nemocnice... dodnes tam má jeěte jizvu a občas to jeětě bolí.
- Pokousal mě loni sousedovic jezevčík, do obou noh...doteď tam mám jizvy...ale k doktorovi jsem s tím nešla, takže poslední možnost
- Taky mě jednou cvaknul sousedovic jezevčík...naštěstí do palce takže do nemocnice sem ani nemusel
- náš pec několikrát, a cizí jen párkrát. K doktorovi jsem nešel - poslední možnost.
- Kousnul me cizi, ale k doktorovi jsem nesla. Mam dneska nakou blbou naladu, proto moznost, jakou jsem zvolila.
- 6. víš, že máš blbou náladu, to ještě neznamená, že dáš že to není dobrá anketa. tohle je bych řekla fakt blbý důvod. kdybych měla dávat špatnou anketu podle nálady, tak jsou špatné všechny.
- 7: Pro tebe blbej duvod, pro me dostatecnej. Amen.
- Mmch jsem to nedala jen proto, ze mam blbou naladu, ale proto, ze moznost pro me tam neni. To kdyby nahodou to bylo spatne pochopeno.
- 9.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale