Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12741 anket
Vytrženo z diskuze: Když jedete autobusem ( linkovým nebo zájezdovým, ne MHD) , kam si sedáte? - Anketa 9441

- Tam, kde je místo. Většinou do řady za řidičem.
- Abych trochu vysvětlil tuhle možná zvláštní anketu: Není to tak dlouho, co se na dálnici D8 stala nehoda autobusu, který kvůli mikrospánku řidiče narazil do mostního pilíře a ten mu utrhl prakticky celou pravou boční část. Všech deset lidí, kteří nehodu nepřežili, sedělo na pravé straně autobusu - v řadě u dveří - a prakticky neměli šanci přežít. Dost mě to tenkrát vzalo, protože shodou okolností jsem pár dní před touto nehodou jel autobusem stejného dopravce stejnou trasu. Od té doby si nesedám jinam, než do řady za řidiče. Pády do příkopů, střety se stromy (nebo mostními pilíři), špatné předjížděcí manévry atd., to všechno většinou odnese pravá strana autobusu.
- V řadě za řidičem se cítím lépe. Je to pocitové, ale zároveň i racionální - říkám si, že když se něco poděje, instinktivně bude chránit sám sebe a spolu s tím s větší pravděpodobností tu levu stranu. Ale jinak si myslím, že z leva (z vozovky) může na bus najet třeba kamión a odserou to ti nalevo včetně řidiče. Takže je to asi stejně nakonec jedno.
- takovým busem jsem nejela už spoooustu let
- Většinou za řidiče, ale nikdy jsem o tom takhle nepřemýšlela :)
- vzadu uprostred ;)
- Tyjo,tak nikdy kdyz jedu autobusem jsem pri vyberu mista nepremejslela nad bezpecnosti..Proste si sednu tam, kde je misto.
- tam, kam nebude po většinu cesty svítit slunce
- 8. RealHonza: přesně tak
- Co nejbíž ke dveřím
- Většinou za řidičem. O bezpečnosti jsem sice přemýšlela, ale jentak zběžně. Podle mě, pokud mám psáno zemřít, tak zemřu a je už docela jedno, jestli to bude v autobuse nebo jiným způsobem. A proto už to nechávám být a neřeším

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale