Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Co si vlastně myslíte o Facebooku? - Anketa 9461

- Tvůj život v přímém přenosu.
- Můj? :D
- Myšleno globálně - život všech „facebookářů”. Nevím, jestli mezi ně taky patříš :-)
- nikdo te statusy psat nenuti...pro kazdeho s IQ nad 100 je to dobry komunikacni prostredek, bohuzel vetsina lidi tuto hranici nedosahuje
- přesně, když má někdo rozum, tak je to v pohodě. Osobně jsem se registraci dlouho bránil, ale kvůli domlouvání různých věcí je to dobrá věc. Do statusů píšu většinou jen to nejdůležitější, na nějaký ty aplikace, ankety, hry a co já vim co všechno ještě za spam, kašlu. Žrout času to taky neni, pokud člověk nechce. Všechno záleží na něm, jak se zařídí.
- To už tu bylo a není to tak dlouho, ne? Pokud se tím člověk nenechá pohltit a ovládnout, tak je to dobrá vymoženost :)
- Tahle anketa tu dlouho nebyla. Nemám rád facebook, proto už ho nemám, tohle mě fakt už nebere. Nezabezpečenější server jsem v životě neviděl...Kdyby se našel nějakej extra fanda facebooku, co by mě tu chtěl štěrkovat(kamenovat se nenechám), tak předem vzkazuju, že mám nárok na svůj názor, jelikož každý máme jiné smýšlení, jiné zájmy a jiné priority.
- pro me socialni sit jako kazda jina - ZALEZI NA KAZDEM CLOVEKU JAK SI TO UDELA.kdyz na nem travi 10hodin denne a kazdou minutu meni status...jeho vec
- používam akorat na komunikaci místo skype icq atd na nic víc
- Jejda, ještě, že se tu objevila tahle anketa, nebýt ní, tak bych si skoro zapomněl napsat status, že jsem právě dojedl upa bestovní gulášek :-) .
- já bych ho zrušil
- asi tak...jenže když ho zrušíš, tak zase přijde nějakej, kterej zavede něco podobného nového
- JE TO ZLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! ZRUŠTE JI!!!!!!!!!

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale