Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Jste pro zrušení KSČM? - Anketa 9496

- Komouši si dneska říkají "KSČM s lidskou tváří", ale já jim nevěřím ani nos mezi očima. Podle mě kdyby se znovu dostali ke korytu, tak by to tady vypadalo podobně jako před rokem 89, sice asi ne úplně, ale třeba cenzura internetu, omezení v podnikání, vše pod drobnohledem atp. Nejvíc je mi zle, když někde vidím, jak dříve vysoce postavení komunisti spolu s důchodci, kteří opěvují komunismus jenom proto, že za 2+1 platili měsíčně 400 Kčs, chleba měli za 4,50 Kčs a vůbec bylo všechno hrozně fajn, stojí nad hroby vrahů 40. a 50. let a zpívají u toho internacionálu. To by se u nás mělo stát protiprávním.
- Tezko rict. Politice zas tolik nerozumim, ale kdyz tak koukam na soucasnou situaci, vubec by me vitezstvi KSCM v pristich volbach neprekvapilo. Tezko rict, jestli by to tady bylo jako driv. Soudit nemuzu, nezazila jsem to.
- Byl bych pro zruseni, kdybych vedel, ze zruseni nebo zakaz dokaze zmenit mysleni tech minimalne 20% lidi, to ale nedokaze. Zakazy nic neresi. Ti lide budou premyslet porad stejne a podle toho budou i jednat a to bez ohledu na to, jak se jejich idealum bude rikat.
- A koho bych volil?! V žádném případě, poslední slušná strana co má šanci se dostat do parlamentu a vy ji chcete rušit?!
- 4. Táhni na Kubu jestli je máš tak rád nebo jsi snad už zapoměl do jakejch sraček nás za 40 let totality dostali??
- Jestli muzu radit, tak KLDR je lepsi volba. Vsichni tam maji uplne stejne velky hovno a tak je to spravedlivy :)
- Kdo chce kam, pomozme mu tam :)
- 5.a 6. - srovnávat komunismus na Kubě, nebo dokonce v KLDR s režimem před rokem 1989 v ČSSR, to může jen skutečný idiot...
- Tady ale prece o CSSR nikdo nemluvil a s

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale