Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Která fáze života je podle vás nejlepší? - Anketa 9523

- předškolák a pokud nemusí do MŠ a může být doma (já třeba s prarodiči), tak je to krása...
- nevím, všechno má své výhody i nevýhody
- batole nebo predskolak
- Nevím, neprošel jsem ještě všemi fázemi :-) Ale klidně bych se teď vrátil do 3. třídy, to byl naprosto bezstarostný život.
- Ve školce jsem chtěla jít do školy,teď jsem ve škole a ještě nedávno jsem chtěla bejt už dospělá.Ale teď si uvědomuju,že bejt plnoletej neni nijak úžasný.Radši bych zůstala do smrti ten drzej bezstarostnej fakan,kterýho z nepatřičných hloupostí a úletů omlouvá jenom nevyspělost...Ale co ještě nějakejch pár let si můžu užívat pubertu :))
- Trochu nevyvážené. Prvních 5 nebo kolik možností zabere pár let a dospělý je jako co? 18-70? Tzn. v podstatě celý život, tak by bylo dost smutný, kdyby to nebylo nejlepší. Dospělost bych rozhodně ještě rozdělila na další fáze. Jde poznat, že autor ankety je velmi velmi mlád, protože mládí rozděluju a vše co je po něm šmahem spojí. Já si myslím, že nejl. čas je tak 28-50 let.
- 20-35
- Ani jedna ;)
- Vcelku pěkná anketa, ale Hanka má pravdu v tom rozdělování čas. období ... K anketě: souhlasím se Standou, čím mladší jsme, tím méně povinností většinou máme, jako dvacátník student máme navíc spoustu možností a relativně i volno, když nepočítám občasné vysilování od školy nebo nějaké extrémější brigády, nádech takovéto "svobody" trvá až do založení rodiny, kde rapidně přibývá povinností, ale je fakt, že záleží na konkrétním člověku a aktuální situaci ...
- novorozeně...jenom žere a sere a o nic se nestará:)
- To RealHonza: Ale povinnost nemusí apriori znamenat něco horšího. Nejzoufalejší lidi (faťáci, sebevraz

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale