Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Souhlasíte s návrhem zavedení povinných maturit z matematiky? - Anketa 9530

- Matiku která se učí na SŠ v praxi nikdy v životě nevyužijete (teda kromě trigonometrie apod.) učení se stovek vzorečků je absolutně k ničemu,ale bohužel přesně o tom matika na Středních školách je:(
- jestli to vážně zavedou,jdu demonstrovat.já a mně podobní nehodláme nemít maturitu jenom proto,že nám zrovna moc nejde matika, přitom ostatní nám už problém vůbec nedělá!člověk se má ukázat hlavně v tom co umí!navíc k čemu to??stejnak vám je 80% matiky k hovnu jak říká sám ten číselnej uživatel nademnou.
- 2: Klid. Není vůbec jisté, zda vůbec vydrží i systém státních maturit do doby, kdy by chtěli zavést tohle.
- Jako vždy by bylo nefér, že některé školy mají dotaci hodin matematiky minimální a například gymnázia ji mají daleko více. Nechápu, proč by měla být právě maturita z matematiky povinná. Dle mého je nejlepší výběr buď maturity z cizího jazyka nebo z matematiky.
- Ne
- Jelikož je matematika úplně k ničemu, jsem rozhodně proti, to je už užitečnější povinná třeba maturita z fyziky nebo biologie (a to by byla taky blbost). Dle mého by nemělo být povinné nic a člověk by si měl vybrat předměty dle (spíše češtinu zachovat, ale jen kvůli národní identitě...). Někdo nemá na matiku buňky a bylo by to znevýhodnění humanitně zaměřených studentů.
- 6: ,,Někdo nemá na matiku buňky a bylo by to znevýhodnění humanitně zaměřených studentů." tak s touhle větou souhlasím beze všeho! Řekl/a jsi to za mě!
- "Jelikož je matematika úplně k ničemu..." Další neuvěřitelnej blud.
- a mně je to jedno, mě se to už netýká... jen ať se parchanti učej, ono jim to neuškodí
- pokud je zaměření střední školy takové, že matematiku opravdu nebudou st

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale