Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12424 anket
Vytrženo z diskuze: Byli byste pro to, aby každý měl v policejní databázi DNA a otisky prstů ? - Anketa 9546

- Nevim jestli by to bylo vhodny, ale pro me za me, at tam to klidne maj. Ale dost bych se bala zneuziti, nebo tak neco. Navic by pak bylo o dost snazsi, kdyby se nasel nakej polda diletant a moje DNA na miste, kde se neco stalo a ja tam treba predtim byla, ukazat na me a rict, ze jsem to ja jen proto, ze maj moje DNA.
- Ne, a to z víceméně takových důvodů jako bylo řečeno
- těžko by se to dalo nějak zneužít. Pokud je mi známo, tak vzorek DNA není rozhodující důkazní předmět. Jen dopomůže k možnému urychlení dopadení pachatele. Nikdy tedy nebude někdo vinen na základě vzorku DNA. Dokonce i u tak nedávného těžkého případu s Aničkou, kdy policie našla sperma a shodovalo se s DNA Otakara T., dále pokračovalo dlouhé vyslýchání a byl obviněn až na základě jeho výpovědi.
- rozhodně ne, o Velkém bratru si raději čtu pouze v knize
- No ono se tam to sperma prave nenaslo. Kdyby jo, tak ho obvinej na zaklade toho. Prave si myslim, ze DNA je primej dukaz. Samozrejme to budou vysetrovat, ale proto jsem tam psala ten dodatek o diletantovi poldovi. Je snadny bez prace na nekoho ukazat, kdyz mam v ruce dukaz, ze se tam nachazel - nikdo uz nezjisti, ze hodinu predem.
- Teda nenaslo se primo v ni, naslo se jen na tom pytli, ve kterym byl ten batoh a ve stejnym typu pytle byla ona zabalena.
- jen pres mou mrtvolu
- ne, viz. Anka
- otisky prsů ano, ale DNA ne - mohli by to zneužít někteří grázlíci (a že jich u policistů bohužel je dost...)
- Ne, ani otisky, ani DNA..ze stejných důvodů jako 9. Policisti - grázlíci.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale