Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12867 anket
Vytrženo z diskuze: Kam byste určitě nešli na WC ? - Anketa 9558

- v letadle jsem na WC nebyl, ve vlaku asi jo, nějak si vybavuju ten výhled na koleje :) Ale nedělal by mi problém užít jakékoliv z těchto míst. Ale jen na malou.
- Když musíš, tak musíš.
- Nejvíc se mi příčí Toi Toi, to bych šla radši za keřík...na záchody opačného pohlaví občas zajdu, kadibudku jsme měli na chatě a ta byla taky ok, záchody ve vlaku, se kterýma jsem se setkala, byly taky čistý, a se záchodem v letadle jsem neměla tu čest...
- viz 2
- Když už jsme u tohoto tématu, rád bych se dostal do mysli opačného pohlaví. Skutečně je pro vás tak neuvěřitelný problém vykonat malou potřebu někde venku ? Často se mi stává, že když jsem venku s nějakou holkou , že by byla schopna udělat snad cokoliv, jen aby se nemusela vymočit někde venku . Tuhle jsem šel třeba s jednou slečnou, která měla skutečně slzy na krajíčku, jak nutně potřebovala čůrat (ono se po třech kozlech není až tak čemu divit :-D), ale stejně by se venku prostě nevyčurala a nevyčurala (přestože jsme míjeli jeden keřík za druhým) . A spoustu dalších zážitků, kdy se holky neřídí podle hesla zmíněného v druhém příspěvku mám taky třeba z cestování autem (ženskou navíc za autem nejde vidět , ať se zastaví kdekoliv apod.) . To jestli mají všechny baby takhle zafixované v mozku, tak to jsem teda rád, že jsem pohlaví, jakého jsem :-D .
- Jinak zajít na malou potřebu by mi nedělalo problém asi v žádném z těchto případů, ale jelikož jsem pohlaví, jakého jsem, tak bych se stejně raději podíval po nejbližším keři :-D .
- Mně osobně nedělá problém jít za keř, i když záleží na situaci :)
- tak asi by nebylo vhodný, kdyby za keřem bylo třeba náměstí :)
- Nikdy bych nešel na záchodky opačn

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale