Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12768 anket
Vytrženo z diskuze: Jakou byste si přáli budoucnost úseku dálnice D1 mezi Prahou a Brnem ? - Anketa 9567

- osobně jsem pro první možnost, stejně tak obchavt Prahy (R1) by měl být čtyřproudý (tříproudý bych ještě snesl), je neskutečné, že se loni chlubili úsekem dlouhým něco přes 20 km, který je dvouproudý (max. v kopcích tříproudý), taky na kříženích hlavně ve špičce je naprosto nedostačující ... a o finance vůbec nejde, tolik, kolik to stálo by na ten čtyřproudý stačilo, kdyby se odečetl "příplatek za stavbu dopravní sítě v ČR"
- Samozřejmě první možnost, kdo by nechtěl to nejlepší, ale kde na to vzít a hlavně kdy to bude hotové. Postupné uzavírání jednotlivých úseků dálnice kvůli opravě (rozšiřování) si nedovedu představit a pokud začnou stavební práce za plného provozu, nastane ještě větší peklo, než je dnes. Navíc D1 není jediná, dálnice D8 z Prahy do Ústí n. L. a dál do Drážďan měla být provozní už před rokem. Díky "ochráncům přírody" ale nebude dokončená snad nikdy.
- njn, ono toho je víc ... o peníze až tak moc nejde, jak říkám, bez příplatku na tunely (teď bohužel nemyslím ty dálniční) by to šlo bez problémů, zrovna D1 nemá po trase žádný složitý terén, takže další + pro finance ... No bude to děs, budou to muset dělat od sjezdu ke sjezdu a po dokončení horní trasy Praha - HK - Olomouc s odbočkou na Brno
- první možnost. Ono kdyby jim to netrvalo takovou dobu. Samozřejmě chápu technologický přestávky, kdy to zrychlit nejde. Ale i tak to může vcelku slušně odsejpat. Sice je to pak dražší, ale zase se to dřív vrátí, třeba na mýtném. Jenže jeden pruh jim bude trvat zase 10 let.
- d1 mě vůbec nezajímá, protože se do toho pořád vráží jen prachy a cesty mezi městy stojí za ho***.tady je to horší na novojíčínsku jak tankodrom. nedá se je

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale