Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12740 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký máte názor na smích diváku v seriálech či sit- comech? - Anketa 9610

- Je to trapné,obzvláště u sitcomů kde ten smích pouštějí po každé větě
- v některých sitcomech se mi líbí. Ale třeba u Ženatý se závazky, kde ten smích jede nepřetržitě od první věty po závěrečný titulky, tam je to silně otravný. Nebo vypuštění smíchu u českého dabingu M.A.S.H. byl požehnanej čin, kterej ten seriál vynesl o úroveň výše.
- Na tyhle sitcomy nekoukam, ani na serialy. Jen kdyz na to obcas narazim tak neco zkouknu, Zenaty se zavazky me docela bavi, takze tam ten smich ani nevnimam.
- S nadsázkou řečeno, smích pouštějí jen do takových pořadů, kterým se nikdo jiný nesměje. Když se mi líbí samotný pořad, smích na pozadí moc nevnímám a na pořady, které za nic nestojí se nekoukám, takže tak. Jinak, dobrá anketa.
- Dobrá anketa! ;) Mě osobně to přijde trapné, jako kdyby tím chtěli tvůrci vyjádřit, že tohle bylo vtipné a ty ses měl zasmát. Používá se to většinou u sitcomů a seriálů, kde je ten humor spíše trapný. Pokud se mi něco líbí, dokážu se zasmát od srdce sám, nepotřebuju k tomu nápovědu kdy přesně se mám zasmát.
- Je to trapný
- Sharman -> nesouhlasím, používá se to u většiny komediálních sitcomů, o kterých můžu s klidným svědomím říct, že opravdu trapné nejsou.
- Třeba u přátel se občas nějaký vtip povedl,a ten smích mě tam vlastně ani nerušil (nepouštěli ho tam po každé větě jako je to třeba u 2,5 chlapa)
- Jak u kterého, jak kdy. Většinou kladný. Je lešpí zasmát se "s někým", ikdyž je to jenom laugh track =)
- Takhle: U vtipných seriálů mi to nevadí (Přátelé), zvykla jsem si a kdyby smích najednou vystřihli, bylo by to divný. Ale u trapných věcí mi je za umělý smích trapně.
- trapárna :/ ale nejlepší je

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale