Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12425 anket
Vytrženo z diskuze: Kolik jste ( odhadem) přečetli za svůj život knih? Odpovídejte, prosím, pouze jste- li starší 15ti let. ( Z důvodu zkreslenosti - dětské obrázkové knihy nepočítejte) ? - Anketa 9621

- Dost, presny cislo nevim. Klikla jsem na 50, ale popravde si to ani nedokazu dost dobre realne tipnout. Nekdy to zkusim sepsat, samotnou by me to zajimalo.
- taky nevím přesné číslo ale dala jsem 50-100 protože 50 to bylo určitě, ale 100 možná ještě ne.. každopádně vzhledem k tomu že jsem četla skoro vše z knihovny, tituly už bych asi dohromady nedala. I když by to byla zajímavá informace :)
- pokud nemám počítat naučnou literaturu, ale jen příběhovou, tak asi 6-15
- nemám nejmenší zdání
- Jsem mlaší 15-ti let. Ale brzy to už pravda nebude..
- Stoprocentně nad 100, troufám si tvrdit, že i nad 1000
- Kolem té stovky by to mohlo být.
- Nechápu proč by lidi pod patnáct měli číst dětský knížky :/Je mi 13 a mám ráda detektivky nebo něco o přírodě.Je to docela diskriminace.Moje rodiče si večer čtou pohádky,kdyby něco.Božena Němcová není jen pro děti...
- jo, jako 8. Já mám dokonce knížku o sexu, a v úvodu mají napsané, že je už od 11 let :/
- 8.Nikdo neřekl, že lidé pod 15 čtou jen dětské knížky :D to nevím kde jsi vzala..jde mi jen o to, že když dá 13tiletý dítě že přečetlo 6-15 knih, je to rozdíl než když tu samou odpověď dá třeba třicetiletý člověk..mohla jsem napsat ať hlasují třeba lidé od 25ti let, protože je samozřejmé, že měli mnohem více času na čtení než třeba ty. Ale to by už byla moc vysoká hranice, jak pozoruji moc lidí by odpodvědět nemohlo. Takže se, prosím, pro příště zdrž řečí o diskriminaci..Každý si tady může napsat do ankety, co chce, ne? :)
- přemýšlím a lovím v paměti a marně nenacházím jedinou knihu, kterou bych opravdu celou přečetl.
- nevim, ale určitě přes sto... na poslední zkoušku z literatury jsem měla

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale