Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12656 anket
Vytrženo z diskuze: Dívali jste se na část Soukromých pasí Tatínkova holčička, pokud ano jaké jste měli pocity? - Anketa 9628

- Pocity? Chtěla jsem zabít toho otce... A taky tu matku, když jí nevěřila a křičela na ni!! Jinak obdivuju herečku, která byla ochotná se tam svléct do naha..
- proč se ptáš na pocity když tam nacvakaš uplně něco jineho?
- Všichni tam byli uplně ujetý. Otec byl kretén, matka kráva, která věděla, co se děje a pak řvala na dceru, že jí lže a i holka byla pitomá, když to neohlásila hned a pak to obvinění ještě stáhla. Jinak tahle anketa je dost pitomě udělaná.
- svléknutí do naha je sexy!!!!!!!!!!!!!
- Zajímavé téma, myslím, že není vůbec od věci věnovat pozornost tomuhle snímku řešící bezpochyby vážný, avšak trochu opomíjený problém dnešní doby . Ale tahle anketa je tak extrémně špatně zformulovaná ( klidně se lze ztotožňovat se čtyřmi možnostmi najednou, možnosti jen částečně odpovídají otázce ) , že BOHUŽEL musím dát výmaz :-( .
- Videla jsem to kdysi davno, kdyz to davali poprvy.. Pocity nevim, tyhle televizni me moc neberou, ale tech lidi, co se jim tohle deje, je mi samozrejme lito.
- Hlavně že táta byl nevlastní, s vlastním, to byl skutečnej horor...
- Neviděla jsem to, ale někdy bych se podívala...
- soukromých pasí nevim, ale soukromých pastí možná

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale