Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Když máte chřipku, jak dlouho nechodíte do školy/ práce? - Anketa 9630

- já dycky tak ty 3-4 týdny no...aspoň si to ležení doma užiju :)
- 3-4 týdny ? to si nedokážu představit, co by to muselo být za chřipku ... pár dní, max týden stačí. Hlavně bych pak nechtěl vidět tu kupu věcí, které by se mi po návratu sesypaly na hlavu
- Běžné nachlazení se často zaměňuje za chřipku. Rozdíl spočívá v závažnosti příznaků a délce léčby (nachlazení zpravidla 5-7 dní, chřipka 2-4 týdny). Při chřipce se NEvyskytuje rýma (ucpaný nos, smrkání) a při nachlazení se zase nevyskytuje bolest kloubů a svalů.
- při chřipce je extrémní únava takže je téměř nemožné ji přechodit (kdo dá třetí odpověď o dkonce gratuluji!!
- 3-4 týdny?? Není to už spíš hypochondrie, než chřipka?...Většinou jeden den chřipku chytím, druhej den to vyležím a třetí den jsem fit...
- Mění se to tady na nějakou medicinskou stránku :-D Ale nevím, pravá chřipka je na déle než nachlazení, ale zase 4 týdny se mi zdá docela přehnané. A bolest klubů a svalů se může vyskytovat u čehokoli, ne jen u chřipky ;-)
- 5. tak to nemíváš chřipku ale nachlazení...při chřipce se po rozvinutí prvních příznaků za tři dny teprve chřipka "vrcholí"
- 1. Chřipka má velmi krátkou inkubační dobu: několik hodin až den, max. 3 dny. 2. Chřipka udeří náhle a tvrdě z plného zdraví nejprve vysokou horečkou, bolestmi kloubů, svalů a hlavy. Extrémní únava. Mohou být i gastrointestinální potíže (průjem nebo zácpa, nevolnost, nechuť k jídlu. 3. Za 2-3 dny se teprve přidá kašel. Rýma (smrkání, plný nos...) se však při chřipce vyskytuje jen ojediněle. 4. Za několik dní neproduktivní (suchý) kašel přejde v produktivní. Pacient začne vykašlávat hlen a jeho stav se začíná pomalu lepšit. 5.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale