Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12651 anket
Vytrženo z diskuze: Kdyby byly ted volby, kterou stranu byste šli volit? - Anketa 9632

- KSČM? Nevermore:D
- KSČM!!! Nechápu, jak někdo může volit ještě dneska pravici.
- Jako 2
- Vlastne ani nevim.
- Určitě nikoho z té verbeže u koryta....Jinak dala jsem (teď to u některých bouchne v kebuli) DSSS. A teď pro rýpaly: DSSS neni nacistická strana. její základ je v problematice obrácené diskriminace v ČR a s tím dále spojené. Jen někteří náckové se k této straně také přidávají, jelikož je tato strana nejblíž jejich přesto v jistých věcech odlišnější ideologie. Pokud nevíte, kdo je nácek, najděte si to třeba z věštecké koule,to je mi jedno.
- to,že v DSSS jsou tedy mylně i neonacisté pak dává dělnické straně falešný kabát nacistické strany
- Nikdy, ani za soucasny politicky situace bych nevolila zadnou extremistickou stranu. Zajimalo by me, jaka je moznost neco v tomhle state zmenit. Volbama to nepujde, tak jak?
- volbama to právě jde, ale chce to volit přímo lidi a ne strany
- Dělnická strana vychází z národního socialismu a její chování a program, je plně totožný s nacistickou stanou v Německu ve 30.letech.
- Divila jsem se, že je opravdu někdo, kdo zastává názory ideologie, ale zjistila jsem, že opravdu i tací lidé se najdou. Rozhodně bych volit šla, kdyby byly volby, ale poslední dobou se mi zdá, že se dá volit leda pro "nejmenší zlo". Stejně předvolební sliby zůstanou skoro vždy nesplněné.
- Největší komunistický svině a prominenti nalezli do ODS a ČSSD, zelní jsou vypatlaní, černoprdelníky nesnáším a největší zlo je TOP09. Z toho mi jasně vyplývá, že nejčistší volitelná strana (ta která se dostane do parlamentu) je KSČM...
- Cely zivot vzdy byl a dosud je o vyberu mezi vetsim a mensim zlem. Jen ruzne i

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale