Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12799 anket
Vytrženo z diskuze: Viděli jste film Requiem pro panenky? - Anketa 9654

- Možná se pletu, ale není to Requiem pro panenku?
- Nepletes. Jo, videla jsem to, ale presne si to nevybavuju. Takze nevim.
- jj za tu chybu se omlouvám :(
- Jediný dobrý film od debila Renče...
- Spíš to znám z vyprávění,viděla jsem víceméně jen kusy o obsahu traileru...stačilo mi to ,,Nee,tatínku,prosím,neee" na začátku.
- Je to docela drastickej film alespoň pro mě,kolikrát během filmu jsem to chtěla vypnout a nedokoukat to.Kdyby to nebylo podle skutečnosti mohla bych si říct,že to je jen film,ale ono to nešlo.Už těch prvních pár vteřin jsem byla znechucená z kreténa tatínka...
- Viděl. Hodnocení: **** z 5*
- Viděl, film jako takový se mi líbil, ovšem řekl bych, že je v něm kladen důraz na senzaci víc než na to, aby se držel fakt okolo skutečné události, která se stala v Ústavu sociální péče v Měděnci . koso: Jestliže jsi měl chuť nedokoukat tento film, můžu se zeptat, jestli jsi někdy viděla např. americký Requiem za sen :-) ?
- 8. to jsem neviděla... já jsem strašnej srábek u hororů si zakrývám oči a když si máti zapne krimi zprávy tak radši zdrhám :D poslouchat furt dokola jak někdo někoho znásilnil,zabil,je to čím dál horší...
- 8: Tak Requiem za sen bych řek už není tak děsnej, hlavně v tom, že narozdíl od toho pro panenku se neopírá o skutečnou událost, ve který hlavně panovalo hluboké ublížení na osobě od lidí, kterým by naopak správně měla důvěřovat.I když to je už jen subjektivní záležitost...Jinak Requiem za sen byl z filmařskýho hlediska o dost lepší bezpochyby.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale