Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Bylo by podle vás dobré, kdyby ten co dá " Toto není dobrá anketa! " ( výmaz) že by to potom mohl vrátit zpět? - Anketa 9656

- ano dobré by to bylo, ale i opačným směrem ... na druhou stranu vzít zpět odpověď by znamenalo ztrátu pointy = ovlivnění hlasujícími, takže takhle obecně nejsem pro
- jsem byl já :)
- naopak by to bylo dobrý...
- (např. odebrat svuj hlas a dát výmaz)
- Kdyby se dalo manipulovat jen s výmazama, tak by to dobrý bylo. Někdo dá výmaz, a pak až si všimne, že si pouze špatně přečetl zadání. To je pak taky znehodnocení ankety, kterému by se zamezilo.
- Spíš ne. Bral bych to dřív, když u výmazu ještě nebylo opatření proti „ukliknutí”, teď už to není potřeba. Každý má před hlasováním na rozmyšlení tolik času, kolik sám potřebuje.
- docela dobrý nápad,ale je fakt,že by to mělo i nevýhody
- Je mi to fuk, ja bych to nevyuzivala, pouzivam to fakt jen kdyz mi prijde pitoma. Vyuziti by to melo jen pri prekliknuti, ale jeden preklik to stejne malokdy vyhodi.
- Nejsem pro, protože když už se jednou člověk rozhodne, má si za tím stát.
- Takhle by výmaz mohl dát každý bez většího rozmýšlení...
- Nedovedu si to představit v praxi...Ankety jsou o vlastním názoru a když vás někdo v diskuzi přesvědčí, k čemu to pak celé je?
- no a nebylo by špatné, aby dotyčný, který dáva, že je to špatná anketa bylo poviné, aby vlžil min. ankety do týdne. jelikož jsou tu dementi, kteří nejspíš jen tak z legrace dávají že je to špatná anketa a přitom sami neudělají nic. co na to admine?
- anka: proč výmaz?
- Nevím. U většiny kvalitních anket je alespoň jeden výmaz, jak jsem si nedávno všiml.
- Ne, rozhodně ne. To už by se pak mohlo rovnou manipulovat s celou anketou.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale