Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12424 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký máte vztah k autismu ( počítejte i Aspergerův syndrom) ? - Anketa 9662

- Tak Spergerův syndrom se dá považovat za určitý druh autismu, takový autismus s mírnějšími příznaky, i když má taky svá specifika. A nemám a ani osobně nikoho s autismem neznám, ale zajímám se o tuhle problematiku, jak co se týče čtení literatury, tak i díváím na filmy, kde se vyskytují lidé s autismem.
- Jinak se omlouvám, samozřejmě jsem myslela Aspergerův syndrom, jenom neumím psát.. :-D
- Jo a zapomněl jsem tam dát možnost že nevím co to je autismus. Tak když tak dejte předposlední možnost.
- Nikoho takového neznám osobně a ani v okolí nevím o nikom. Myslím, že to je celkem vděčné onemocnění - nechci se rouhat, ale mám pocit, že autisté si žijí ve vlastním světě a pokud jim rodina vytvoří zázemí, můžou mít hezký život. Horší to je asi pro tu rodinu. Jinak schopnosti jako měl Rain Men má minimum postižených. Blahoslavení chudí duchem, tak jim moc držím palce, protože to je hrozné, hlavně pro rodiče...
- Vděčné onemocnění? Nevím, jestli žít celý život v rutině, nemít schopnost přijímat změny a podobné věci, navázat sociální kontakty, je tak šťastné.. O těžkém autismu, kdy lidé ani nemmluví a nejsou schopni "normálního" života ani nemluvím. A není pravda, že nemají jisté schopnost, možná to není tak zřejmé jako u Rain Mana, ale většina autistů má výbornou paměť nebo spousta z nich má vynikající prostorové vidění, matematické schopnosti a mohla bych pokračovat..
- 5- každopádně do jejich světa nepronikneme, možná jsou šťastní, možná trpí. Kdo ví... Jak říkám nechci se rouhat (ač jsem ateista), z hlediska většinového posuzování kvality života to je k ničemu, ale oni mohou být spokojení, nemyslíš???
- To netuším, jestli jsou spokojeni, m

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale