Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Souhlasili byste s kácením stromů z bezprostřední blízkosti pozemních komunikací z důvodu snížení počtu dopravních nehod, případně jejich obětí, způsobených právě nárazy do porostů u silnic? - Anketa 9706

- Ten porost snad může za to, že tam lidi jezděj jak hovada? To tu můžem mít za chvíli stepi po celý republice.
- Vždyť stačí porazit jenom ty stromy, které jsou napadené nějakým škůdcem, nebo jinak nemocné, aby se samy nezřítily, no ne.
- To je jako kdyby někdo řekl: ,,Poslední dobou bylo mnoho nehod způsobeno "sebevražednými" laněmi a jinou lesní a polní zvěřinou, která vbíhala do silnice za silného provozu. Musíme to vyřešit. Vystřílíme je. :)" Ne jako Dejte mi někdo nějakej pořádnej argument, protože první věc, která se mi z toho vybaví v hlavě, je tohle, pak chvíli nic a pak se možná najde místo pro další informace"
- Určitě ano. A vysazovat jen menší dřeviny kvůli stínu. Nejde o to, že nějaké hovado co jede jako prase se o něj rozmázne, horší jsou padající větve při námrazách a vichřicích.
- Ne. Proč mají rostliny, kterým planeta patří milióny let a jsou potřeba pro udržení homeostáze planety ustupovat autům, která tu jsou sto let a planetu jenom ničí? A lidí je jak sraček a planetu ničí svým přemnožením taky. Jen ať se pěkně zabíjej.
- Ne, nemyslim si ze stromy jsou hlavni pricinou toho, ze do nich nekdo vrazi. Vetsinou je to s dalsim faktorem, takze by se vymytit mel chybnej faktor a nikoli stromy.
- Hani, díky.
- Hana : Jestli se můžu zeptat, tak ten šestý příspěvek jsi psala skutečně ty ? A pokud ano, tak jsi ho myslela vážně nebo v nějaké silné nadsázce ? ... Jinak já si myslím, že vymýtit všechny stromy stojící okolo silnic by bylo zhola nemožné jak finančně, tak i z důvodů nedostatku cestářů, pil apod. , ale stromy, které stojí u opravdu nebezpečných zatáček nebo do kterých už někdo narazil a zemřel ( vážně neb

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale