Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12549 anket
Vytrženo z diskuze: Jste pro povinnou maturitu z matematiky ? - Anketa 9725

- Ne, myslím, že je nejideálnější model výběr z cizího jazyka nebo matematiky. Nebylo by fér, aby maturovali z matematiky studenti, kteří se ji věnují jen okrajově např. zdravotní školy a podobně, byli by zbytečně znevýhodněni.
- Ne, byť z ní asi maturovat budu :D
- Přesně tak... 1
- jsem pro maturitu z ciziho jazyka, v dnesnim svete je zaklad; ale pro matematiku rozhodne ne!
- Clovek, co dnes uspesne odmaturoval! :D Matika statni je dost primitivni, muzu srovnavat s nasi skolni, to bylo jiny kafe. Anglina je taky dost tezka, ackoli dneska uz mi to tak neprislo, protoze jsem se pripravila. Ostatni statni, a mela jsem i dost nepovinnejch predmetu, mi prisly fakt lehky. Cestinu jsem delala vyssi a mimo toho, ze jsem mela o 10 del vic, tak mi tam zadnej moc rozdil neprisel.
- já si myslím, že je to na typu školy, proto nechápu sjednocování maturit, každá škola je jinak zaměžená a tudíš by měla mít maturitu posazenou na sebe byť se schválením řádného úřadu ... povinnou matiku bych zavedl na tech. školách, kde je nezbytná, pro další pokračování na VŠ. U humanisticky zaměřených škol by to asi nemělo význam. Jinak tu povinnou maturitu z jazyka (a možná bych to v dnešním světě konkretizoval na AJ) bych klidně zavedl, rok od roku je potřeba víc a víc a tenhle trend se měnit nebude .... vůbec nejlepší by ale bylo nevymýšlet p*coviny a kompletně vše převzít od někud, kde to funguje (např. Švédsko), ale to je zase asi utopie ....
- btw saw: gratulace ;)
- Dekuji :) A souhlasim. Takhle je to nastaveny i pro ty, co matiky nemaj tolik jako my, a proto jsou technicky skoly dost ve vyhode.
- Maturuju letos (letošní školní rok), matika mi jde nejlíp ze tří

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale