Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12549 anket
Vytrženo z diskuze: Jak jsi uctil/ a památku zesnulých hokejistů? - Anketa 9740

- Více možnostmi, ale ne všemi
- Jako 1... Mimochodem, probrečela jsem dva dny v kuse a jsem z toho v depresi jak něco. Byli to skvělí hokejisté, ale i kdyby nebyli, byli to mladí kluci s malými dětmi a těch je škoda vždy...
- :O já nevím, v určitých věcech su strašně bezcitná, takže některé věci nechápu, ale až takhle?
- Jděte už s těma hokejistama do hajzlu! Jako kdyby umřeli při bránění vlasti, přitom táhli za lepšíma prachama. Hnus, je mi z národa na blití. Tupé stádo oplakává bezvýznamné sportovce a politici dělají svinstva, to ale nikomu neva. Hlupáci!
- Řekl bych to podobně jako anonym ale ne zas tak hrubě =D
- teď mě asi bude většina nesnášet, ale pěkně mě rozčílilo, jak se o tom pořád blábolí. no a co? tak umřeli. na světě denně umře miliony lidí hladem, při bouračkách nebo na nemoci, a národ bude jek hňu** oplakávat pár hokejstů. a dostala mě kravina Nečase, který řekl, že bychom jim ze státního rozpočtu mohli dát nějaké odškodné. cha cha. budem dávat prachy milionářům. jak v kocourkově.
- jako 6...už s tím bežte do _______
- Nemůžu uvěřit tomu, co tady někteří lidi píšou... No asi vám nevadí, že měl Marek měsíční miminko, že to byli všici mladí a úspěšní kluci a bůh ví co ještě. Jak někdo může říct "No a co? tak umřeli"!! I kdyby to nebyli hokejisté, jak někdo může říct no a co? Takovýhle lidi nepochopím. Ale aby mě tady někdo nenadával, že je to prostě jeho názor, tak vaše názory respektuju, jen je nikdy nepochopím. Toť vše.
- Je to smutné, byli mladí, talentovaní, měli rodiny. Ale protože to byli úspěšní hokejisté, dělá se kolem toho v médiích až moc. To, že všude jinde na světě umírá také dost mladých a talentovanýc

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale