Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12605 anket
Vytrženo z diskuze: Chci se Vás otevřeně zeptat, není červneá košile k obleku na taneční moc divná, extravagantní? ( Jdu tancovat, ne jako doprovod) - Anketa 9742

- Ne, není. Náhodou, je to příjemné oživení... a taneční už zdaleka není taková nóbl událost jak dříve a už vůbec ne taková, jak říkají taneční instruktoři.
- Presne tak, s timhle se ztotoznuju. Spousta kluku u nas to tak mela, je to prijemny vyboceni.
- Je to děs, alespoň trochu zachovat etiketu! Jsou to nejen taneční, ale i kurz společenského chování. Všechno tak degraduje...
- červená košile,není na ní nic špatnýho,ale jde tady spíš o to jestli ti ta barva sluší,červená neni pro každýho :)
- Právě, že sluší. A to více než bílá. Kdyby mi neslušela, tak tu nedávám tuhle anketu a volím bílou.
- Po nás třeba v tanečních přímo vyžadovali bílou košili k černému obleku a motýlku a bylo po starostech. Když ale máte volnou ruku, červené bych se nebránil.
- Není to divné, naopak. :)
- ty, to je fuk, ono jestli už jsi byl na takové té základní hodině, teda spíš, kde ti řekli co si máš vzít, a neřekli ti, že si máš vzít to a to, tak je to vesměs jedno. vím, že u nás klukům říkali, že si musí vzít buď světle žlutou, světle modrou nebo bílou.
- Vem si bílou, pokud to je první hodina, je to ideální. Uvidíš následovně, co vám řeknou a co budou mít ostatní. Podle dobrých mravů je na místě bílá. Tu oživíš nějakou kravatou, ta pak vynikne líp než ve řvavý červený, motýlek až na prodlouženou.
- Pravda, u nas na hodinach jim to bylo jedno, ale na prodlouzeny a venecek zvlast doporucovali svetlou. To ti tam vsechno reknou.
- Normální :)
- Co je na barevné košili v tanečních špatného?

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale