Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Co Vás nejvíce zaskočí při nakupování v e- shopu? - Anketa 9747

- 1. Když e-shop vůbec nepotvrdí vaši objednávku a rovnou pošle zboží. 2. Když zboží přijde bez emailu od e-shopu, že zboží poslali. 3. si nevzpomenu, protože mě pořád děsně štve to první... a to, že věci balí do jiných krabic kvůli přepvravě chápu, i když je tam logo třeba Tesca (ekologové->šetřílci=D) ale zboží jako takové, pokud obal má, měl by ho rozhodně mát originální. Malé závady na obalu způsobené přepravou se dají ještě tolerovat =D
- Mně se nic takovýho ještě nesatalo, v e-shopu nakupuju jenom v JH Softu a to tak, že si to objednám a pak sama vyzvednu na prodejně, takže tam mi to ani nijak nebalí, takže s tímhle problém nemám.
- Náročná anketa. Vadí mi, když je zboží jen tak hozené do obálky, která se při přepracě potrhá. To člověk musí nejdřív zaplatit, aby zjistil, jestli se něco neztratilo.
- Dobra anketa. Jen nekdy nakupuju takhle a pokud by byl jen obal divnej, tak by mi to nevadilo, za predpokladu ze obsah by byl v poradku.
- Sawinka,Felix: díky, snažil jsem se ;) Samotnýho mě docela štve, když mi zboží přijde trochu poškrábaný, špinavý, otřískaný atd. - myslím teda obal zboží, např. krabici od mobilu apod. I když je pak zboží ok, přece jenom to ukazuje (kromě lajdáctví České Pošty,) že v e-shopu odflákli balení. Navíc je to blbý, když to má být třeba dárek. Jinak chystám vlastní e-shop, takže to je i tak trochu průzkum trhu :-) Za odpovědi díky!
- K tý první možnosti: Jé, kdyby mi chodily věci, co objednávám, už za 5 dní, tak bych byl v sedmým nebi.
- Ty jo prej za pět dní já sem nejvíc čekal na balíček 3 měsíce.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale