Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Stalo se vám, že jste někdy zapomněli na narozeniny / svátek někoho vám hodně blízkého ( rodiče, sourozenec, přítel / kyně, blízký kamarád apod. ) a pak vás to mrzelo ? - Anketa 9758

- Celý život jsem vždy myslel na narozeniny, svátky , dny matek, dny žen apod. a dnes se mi stane, že zapomenu na svátek vlastní mámy ! Teď zpytuji svědomí a přestože jsem ji nakonec koupil dárek a popřál ji, tak vím, že to ani náhodou není ono, když jsem si nevzpomněl sám od sebe . A hlavně za žádnou cenu nemůžu přijít na to, jak se mi to vlastně mohlo stát . Tak doufám , že alespoň nebudu jediný, aby mě mohlo něco alespoň minimálně uklidnit .
- Párkrát jsem už bohužel taky zapomněl, ale nikdy mi to nepřipomínal oslavenec, ale někdo jiný. Například otec se mě jednou ptal, co mám pro ségru k svátku a v tu chvíli mi teprve cvaklo, že je to už zítra.
- Milovaná měla jednou takhle narozky, a já si říkal, že jí teda jakože popřeju. No nakonec jsem jí teda jakože nepopřál no.
- No nemyslete si, že jsem z toho taky nebyl špatnej. :P
- to se mi stává, na datumy nemám paměť. A taky nějak moc neřešim, kolikátýho zrovna je, tak si prostě nevzpomenu, pokud mě někdo předem neupozorní. Narozeniny nejbližších si teda tak nějak pamatuju, ale nějaký svátky...To je stejně takovej přežitek a naštěstí se v mém okolí na nějaký svátky moc nehraje :)
- Nevím o tom...tyhle věci se mi nestávají, mám fenomenální paměť na data narození
- Svatek taty jsem zapominala, ale vetsinou jsem si vcas vzpomnela a stacila to nejak vyresit. Jinak ne, nezapominam na to. Zejtra ma bracha narozky a tesim se, az mu predam darek - betku v malym akvarku,juchu! :D
- Já své narozeniny neslavím, takže občas dost zapomínám na narozeniny ostatních...

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale