Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký je váš vztah k Vietnamcům ( jako národnostní menšině v ČR) ? - Anketa 9760

- neutrální,nevadí mi...za to cigoši mi pijou krev
- jako 1
- mám k nim velmi dobrý vztah. máme v baráku jedny a jsou moc príma, narozdíl od cigošů, asi tak jak přede mnou- pijou mi krev. dělají jen bordel, pracovat to nebude a žít ze socky a krást. to tak máme plné město.
- Taky neutrální, nevadí mi...
- nevadí mi, narozdíl od jiných menšit jsou pracovití
- Neutrální, celkem se zařadili do společnosti, ale taky pěstujou drogy. Nemám s nimi jedinou špatnou zkušenost. klidné 10 rákosníků než jeden ,,nepřizpůsobivý´´.
- to 5 - jen škoda, že neplatí daně...
- Souhlasím s většinou názorů nade mnou, myslím, že jsou přímým důkazem o nesmyslnosti tvrzení, že cikáni žijí tak jak žijí díky nedostatku času a prostoru pro integraci s majoritní společností . A mmch. , před nedávnem koupila dům od naproti rodina Vietnamců a musím říct, že má počáteční skepse a nedůvěra vůči téhle rodině téměř celá zmizela, když vidím, jak si dům ZCELA SAMI spravují od rána až do večera a nutno říct, že teď vypadá mnohem lépe než velká část obydlí " bílých " .
- mám je rád. nebejt jich, tak nemám pomalu co na sebe
- 9 - a všiml sis, že co se nastěhovali do kamenných prodejen, jsou jejich ceny srovnatelný s obyč. prodejnama? a když jsou slevy tak je to ještě levnější než u nich. fakt škoda že navíc neplatí daně (ve většině případů) a tak i proto jsme na tom ekonomicky blbě.
- 10: Nevím, v jaký dědině žiješ, ale tady jsem si toho zatím nikde nevšim. Jen u jedněch čongů jsou ty ceny u některejch hadrů skoro takový jako u některejch hadrů normálně v Tescu (ty FF nebo HM nebo co to je, já se v tom nevyznám, já nosím výhradně pytle od brambor). Na druhou str

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale