Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12603 anket
Vytrženo z diskuze: Zdají se vám sny? - Anketa 9779

- málokdy (teda ty, které si pamatuji) - ve skutečnosti jich bude několikanásobně víc
- furt
- mě každou noc něco jinýho,ale vždycky je to nějakej hnus
- Každému se zdá několik snů, když dosáhne fáze REM při spánku. Bylo by lepší se zeptat, jestli si sny pamatujeme po probuzení...
- kdo si je nepamatuje, ten dá že se mu nezdají, nemyslíš ;D
- Ha! krompy!
- 5. Ne, protože to, že si něco nepamatuješ, neznamená, že se to nestalo.
- Ale kdyz nevi, ze se to stalo, tak bere ze se to nestalo ne? Casto se mi zdaj sny, ale malokdy vim o cem.
- Sny jsou úžasná věc a už pár let se jim snažim víc porozumnět. Výsledkem je, že si pamatuju cca 3-4 sny každou noc, z toho jeden až dva velmi žive.
- 8. Hmm... 11.9. 2001 jsem nečetla noviny, nešla na internet, nepustila TV, nemluvila se sousedkou. Takže... dvojčata ještě stála, když jsem si 12.9. přečetla noviny, viď? Přece tohle nemůžeš myslet vážně. Ani když o ničem nevíš, nesmíš se k té věc stavit tak, jako kdyby se nestala.
- 10. Jezisi mluvim o snech, tak to nevztahuj na veci, co treba zmenily dejiny. Ja taky nezazila druhou svetovou a presto vim, ze byla. Pokud bys doted nevedela, ze dvojcata spadly, taky by sis myslela, ze doted stojej, nemyslis?
- asi už začnu podle mých snů dělat scénáře pro filmy. by to byly trháky. thriller, horor a krimi. terminátor a resident proti tomu hadra. mám i 10 různých snů za noc a všechny si celý den do detailu pamatuju.
- četla jsem, že když si po probuzení sen pamatuješ, tak je to "chyba v matrixu", resp. pomocí snů se mozek vyrovnává s reálnými událostmi a myšlenkami, ale člověk si to správně nemá pamatovat... pamatování znamená, že ten p

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale