Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12451 anket
Vytrženo z diskuze: Dělalo by vám nějaký problém nastěhovat se do domu/ bytu, ve kterém předchozí majitel spáchal sebevraždu? - Anketa 9785

- Hmm, asi jo.
- Ne
- Myslím si, že ne. Ale neumím si to úplně představit. Asi by záleželo na konkrétním bytě, jak bych se tam cítila. Někdy člověk má senzitivitu na určitý energie, co v tom bytě jsou. Někdy nemá.
- určitě by to byo zvláštní...
- proč by mělo?
- viď, vo jedno strašidlo víc, nebo míň
- tyjo ani by mi tak neslo o to strasidlo, jako o ten pocit, ze v posteli, ve ktery prave lezim, se nekdo odprask, v mistnosti, kde sedim, se nekdo obesil nebo otravil praskama, ve vane ve ktery se meju si nekdo podrezal zily. Uz jen ten pocit, ze nekdo v tom baraku nasel cloveka, treba svyho blizkyho, mrtvyho. Asi bych to nedala, jsem docela citliva na takovy veci.
- předpokládám, že na každém metru alespoň tradičně osídleného území už někdy někdo umřel... to by člověk nemoh nikam...
- V mým případě by byl člověk rád aspoň za nějakej solidní byt. Takže když by byl jinak v solidním stavu, tak to, jestli by se v něm někdo zabil nebo ne, by bylo to poslední, co by mě zajímalo.
- 8. to já zas sebevraždu doma a pod metrem vnímám jinak, těžko říct proč. Taky je rozdíl dvakrát za den se tím metrem svézt a proti tomu trávit značnou část času v bytě. A nejvíc ze všeho si myslím, že sebevrah v metru je jedním z mnoha a je velmi anonymní, cynik jako já si většinou řekne "zas nějakej debil co zdržuje provoz...", ale v bytě získává mnohem konkrétnější podobu. Ale osobně by mi to snad problém nedělalo, leda pokud bych se do toho bytu měla stěhovat sama, to bych asi měla nepříjemný pocit.
- tak lidi jako já budou spíš spolíhat na nepříjemný pocity lidí jako ty a budou doufat, že díky "tomu" bude ten byt levnější :-)
- To je ná

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale