Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12656 anket
Vytrženo z diskuze: Vadí vám lidé s homosexuální orientací? - Anketa 9796

- A co Vám na tom vadí??? U gaye /kluci/: že po vás vyjížděj (to si ale fandíte), nebo že na Vás zbude víc ženskejch? /holky/: že má hezčího kluka než Vy, nebo že neopětuje Vaše city? U lesby /kluci/: že Vám nedá, nebo že má hezčí přítelkyni než vy? /holky/: že po Vás nevyjela, nebo že se nebojí početí při sexu? !!! Jak někomu mohou vadit homosexuálové, ať si doma dělaj co chtěj! Debilizace Klausem...
- Ne, nevadí. :)
- vadí mi jen ti, co na sebe musí za každou cenu upozorňovat...
- Ne a nevím, proč by mělo. Nijak nikoho přeci neomezují a nakažlivé to není.
- Ostatně to je úplně individuální, může být homosexuál, který bude v pohodě, a pak homosexuál, který může svým krajním chováním pít akorát krev. Stejně tak jako u heteráků.
- Obecne mi nevadej. Ale typci, jako ten blondak tady kousek od nas, co ted nedavno exhiboval v Prostreno! na Prime, ten me teda dozral - takovy individua me krkaj, nicmene ten by me sral i kdyby nebyl teplej. A ten gay co je tam tenhle tejden je mi sympatickej hodne, mimochodem. Takovyho chlapa je na gaye snad az skoda.
- naopak, miluju je
- Samozřejmě, že mi nevadí homosexuální orientace. Znám dost homosexuálů, někteří jsou mí přátelé a jiné zase nemůžu vystát. Stejně jako u heterosexuálů, ... Prostě záleží na jedinci.
- Mě je to fuk,ať si strkaj do prdele co chtěj :D
- 9 - lesby si asi do prdele nic nestrkaj...
- Orientace jako taková snad vadit nemůže, nikomu se neubližuje, dělají to dva (nebo i víc:) dospělých dobrovolně. Může pobuřovat chování takových těch vykroucených tetek, ty nesnáším. A ty pochody, to je jako pořádat pochod lidí, co mají nejradši zelenou barvu - taky jich

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale