Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12552 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že české televizní kanály ( ČT1, ČT2, Nova, Prima) měly v minulosti hezčí grafiku, znělky, loga apod. než dnes? - Anketa 9818

- je mi to uplne jedno; když sem byla menší tak jsem to teochu sledovala, ted už ne a na většinu těch tv ani nekoukam
- Tak ono grafika dnes a před 15 lety je nesrovnatelná. Takže v minulosti to byla taková "začínající" počítačová grafika, teď už je celá technologie někde úplně jinde. Ale televizi skoro nesleduju, takže ani grafiku a znělky moc nevnímám.
- Já bych řekla že určitě jo, protože se mi zdá, že co tam cpou ty paka ze seriálů a počítačové grafiky. no fuj.
- Já jsem nedávno na YouTube narazil např. na zimní znělku ČT1, kdy modré logo bylo za doprovodu vánoční podoby tehdejší klasické znělky zasypáváno vločkami sněhu, nebo na znělku reklam z Novy někdy z let 2000-04, jak Gondíci šlapali v té ponorce, Titelbachové vylézali z nápisu REKLAMA s deštníky v ruce, nebo jak Poulíčkové přilétávali coby Supermani atd atd a popadla mě nostalgie jako blázen, že jsem z toho dostal námět na anketu :-) Myslím si, že dříve to bylo hezčí, mělo to nějaký nápad a originalitu, což se z mého pohledu o dnešní podobě říct nedá. Třeba dodnes nechápu, proč se Česká televize zbavila svého původního červenobílého loga, které spojovalo písmena Č a t do tvaru obrazovky a uprostřed bylo číslo kanálu. Nic originálnějšího už přece nikdo nevymyslí.
- nejlepší bylo kdysi vajíčko na ČT :D Nebo spíše ČST :) 4: to logo ČT holt odpovídá modernímu designu, vše střízlivé, čisté, bez zbytečných serepetiček. Logo se musí taky nějak vyvíjet a ta "obrazovka" už byla prostě zastaralá. V dnešní době širokoúhlých LCD panelů by vypadala možná i trochu komicky.
- I to nebe bylo driv modrejsi, a co teprve pred par desitkami det, to muselo byt skoro barvy svestky :)
- 4

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale