Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12559 anket
Vytrženo z diskuze: Jste pro zákaz reklam na alkohol v TV? - Anketa 9842

- co třeba zákaz reklam všeobecně? když mi ve filmu dají 4 reklamu po 15 minutách, vypínám.
- Tak vzhledem k tomu, že se televize "živí" z reklam, tak asi těžko by se daly zrušit. A jinak reklamy na alkohol mi obecně nevadí, ale je pravda, že propagace alkoholu jakožto možné návykové látky není úplně košér..
- aiv: tak to ani nezapínej, protože to je už standard ... ne, to bysme pak museli zakázat i reklamy na McDonald's, Coca colu apod... vlastně i na auta se spalovacím nebo vznětovým motorem
- 1: TV jsou sice závislé na reklamách, ale když jedna nejmenovaná komerční stanice má v programu vysílat pořad od 20:00, místo toho začíná ve 20:15 přičemž tu čtvrthodinu vyplní reklamami, a po deseti minutách avizovaného pořadu (sotva stačí doběhnout úvodní titulky) spustí další reklamu, kdy před jejím zahájením i po jejím skončení jsou uvedeni minimálně tři sponzoři, tak potom není jaksi něco v pořádku, protože čeho je moc... Nebude trvat dlouho a pořad bude přerušovat reklamu, ne reklama pořad.
- Malý překlep, můj předchozí příspěvek byl reakcí samozřejmě na druhý příspěvek diskuze, nikoliv na první. S prvním se plně ztotožňuji.
- Proč je vlastně zakázaná jakákoliv propagace tabákových výrobků a propagace alkoholu není prakticky nijak omezována ?
- co máš proti alkoholu? :-( :-D
- 4. Na to je jednoduchý návod, když to někomu vadí, tak ať se na televizi nekouká. Je to holt byznys. Reklama je všude, v rádiu, na internetu, v novinách, to se nezmění. Firmy si platí za propagaci, média z toho mají peníze, tak to holt chodí.
- 6. Jo, nad tím jsem taky uvažovala. Obě dvě jsou to návykové látky a neměly by se mezi tím dělat takové rozdíl

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale