Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Když někomu vyznáte lásku, a on Vás odmítne, ptáte se na důvod? - Anketa 9864

- Tohle se mi ještě nestalo...
- Proč bych měl? Prostě nechce, tak nechce, je to její subjektivní cítění. Na důvod se snad ptají jen ti, kdo buď jsou úplní lemplové a odmítá je každý, tak chtějí zjistit příčinu, budiž, nebo ti, co si snad naivně myslí, že vyřešením důvodu, proč ho ten druhý nechce, si ho nakloní zpětně.
- myslim ze me nikdy nikdo neodmit, a i kdyby, tak na duvod bych se fakt neptala
- tak za prvé, takhle bych nikdy nejdela. a pokud připustím, že ano tak ptát se na důvod???? prostě necítí to samé, ale enní povinen nic vysvětlovat, proč by jako měl?? je to velmi subjektivní a za druhé a to říkám jako doporučení těm, kteří by se chtěli ptát, nedělejte to - víc vám to ublíží než pomůže.
- Ty kluky, který se ještě ptaj "a próóč", bych na místě odstřelila. Fakt demetní otázka.
- 5: Jo! :D Je to akorát jednoduše vnucovací otázka.
- Ta otázka mi přijde v naprosto v pořádku, myslím, že je fér to říct, není to vnucovací otázka, může to být přece spoustu věcí, počínaje tím, že se vám ten člověk prostě nelíbí fyzicky, konče tím, že se nesmíříte s nějakým jeho názorem a to je prostě rozdíl. To nikdo nesoucítíte s odmítnutým?
- jé, ahoj!
- 7. Vždycky je ten důved ten, že mě nepřitahuje. A právě proto, že s ním soucítím, mu to nechci říct tak tvrdě a ocením, když se neptá. Akorát mě tím přivádí do úzkých a nutí, abych na něj byla zlá.
- 7: Já už taky v životě byl ten odmítnutej, a rozhodně by mě nenapadlo zeptat se na tuhle pro mě úplně pitomou otázku. Přijde mi to prostě pod úroveň, vtíravý, iracionální a prostě stupidní, člověk tím dává najevo, že je snad úplně blbej. Podle mě to o člověku mnoho inteligentního zrovna neř

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale