Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12444 anket
Vytrženo z diskuze: Které z těchto zaměstnání vám připadá úctyhodnější? - Anketa 9885

- Obě, protože pokud něco vědec zjistí, tak to na případného pacienta neumí sám aplikovat, takže to za něj udělá specialista. Jsou to takové dvě doplňující se profese.
- Viz 1, ale kdybych opravdu MUSELA vybrat, vybrala bych genetika.
- s mými zkušenostmi s lékaři - odborníky bych řekla, že si ani nezaslouží nějakou úctu. jedinné o co jim jde je, jak vytáhnout z těch nejchudších nemocných co nejvíc peněz. a přitom nic nevyléčí. na všechno mi řeknou, nevím si s vámi rady. na vás zkrátka léky nezabírají a podobné kraviny. jak je možné že alternativní medicína zabíra? je to už na nich vidět. ten nezájem. zkrátka z mé strany: ŽÁDNOU ÚCTU K NIM NECHOVÁM. takže genetika
- Záleží na úhlu pohledu a určité osobě. Jsou lékaři-specialisté, co z lidí chtějí jen vytahat prachy, ale i tací, co oprvadu pomáhají. Genetici přivházejí na řadu užitečných objevů, ale někteří toho též využívají.
- Genetik. Jednoduše a stručně.
- kdyz otazka zni, kdo je uctyhodnejsi, tak posledni dve moznosti nedavaji smysl, protoze nemuzou byt oba uctyhodnejsi nebo ani jeden uctyhodnejsi. (otazka by musela byt, kdo je uctyhodny). pri tomto zpusobu polozeni otazky by tam mela byt jen moznost, ze oba jsou stejne uctyhodny.
- 6. To tu chybělo. Otázku v anketě mám navnadit pocit, že si "musíme" vybrat mezi 1. a 2. odpovědí. Odpovědi 2 a 3 jsou zde jen pro případ, že by se někdo opravdu vůbec nemohl rozhodnout.
- no, já dávám lékaře - specialistu, poněvadž když vezmu v potaz, co všechno už provedli někteří genetici při službě státu... radši nemyslet :)
- Definujte "úctyhodný".
- blbá anketa

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale