Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12449 anket
Vytrženo z diskuze: Věříte reklamám? - Anketa 9894

- Zásadně kupuji jen to, co jsem nikdy v reklamě neviděl, protože odmítám drahou reklamu platit v ceně výrobku.
- Dobrej produkt nepotrebuje reklamu, takze tak.
- 2.: Každej produkt potřebuje reklamu, pro zviditelnění.
- to 1 - to si toho dneska už moc nekoupíš :-D
- 1.: blbost 2.: taky blbost :D
- 4. koupim pecivo, salam, maslo, mliko, brambory, maso, zeleninu atd. Napr. opravdove 100% kakao namisto kakoveho napoje, salek opravdove 100% kavy za zlomek ceny salku "dolce gusto", opravdovy jogurt za polovicni cenu oproti jakemukoli vyrobku od danone apod.
- 3. Vidim i produkty bez reklamy a podporuji jejich vyrobce tim, ze ty dobre z nich kupuji. Samozrejme nepopiram, ze marketing na tu hloupejsi vetsinu populace stada funguje a je tudiz jasne, ze dobra reklama znasobi zisky vyrobce, ale to prece neni v mem zajmu jakozto spotrebitele.
- Jenžě reklama má působit hlavně na podvědomí. Né že uvidíš v televizi nějakou hrůznou (nebo i dobrou) reklamu na výrobek a hned si ho poběžíš koupit. Teda samozřejmě pokud to zafunguje takto, tak tím lépe pro výrobce, ale hlavně jde o to dostat lidem do hlavy název/logo své značky, protože když budou v obchodě vybírat mezi dejme tomu pěti značkami téhož výrobku, z nichž ani jednu nikdy nevyzkoušeli, sáhnou s větší pravděpodobností po té, která jim bude povědomá...
- ...a jak tak koukám do historie "reklamních" anket, vidím, že se stále opakuju :D no tak aspoň tady něco k tomu působení na lidskou mysl: www.youtube.com/watch?v=ZyQjr1YL0zg ;-)
- 8. Pokud budu zamerne a vedome kupovat ty vyrobky, ktere jsem v reklame nikdy nevidel, pak me muze podvedomi rikat cokoli, ale ja na to stejne

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale