Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Přijdete do nové restaurace, máte velký hlad, co si dáte? - Anketa 9909

- Oprava: Něco co Vás nemůže zklamat. Nějak jsem se do toho vžil a uvedl to do svého pohledu :D
- většinou mám tendenci zkoušet nové věci a pokud se to někdy stane, tak se opakovaně přesvědčuji, že staré známé je osvědčeno a chutná, takže nevím, podle aktuální chuti a výběru
- pokud mám velký hlad, dám si osvědčený jídlo. Pokud ne, klidně si dám něco, co jsem ještě nejdel. Teda, pokud mě to zaujme...
- Restauracím se vyhýbám - díky pane Polrajchu, že ukazujete, jaká prasata to tam klohní, ty jejich špeciality, ble... Ale když už jsem donucen cca jednou ročně do pohostinství zavítat, tak jedině smažák a hranolky - mám to rád a zkazit to může jen skutečnej vůl. Specialitky si radši zkoušíme doma.
- 4. Tak je taky restaurace a restaurace. Mám svá oblíbená místa, kde chodím ráda a kde vím, že ať si objednám cokoli, tak to bude zaručeně dobré. Stačí jen najít fajn místo, kde dobře vaří.
- Jako 2.
- Pokud bych se do té restaurace měl vracet, tak napoprvé klasiku. Jinak něco krajového. Až na posledním místě všelijak pojmenované maso s hranolkama. Jak je něco s hranolkama, nečekám zázrak.
- kuřecí smaženou kapsu plněnou sýrem a šunkou. přílohu bych si dal kečup nebo tatarku a k tomu hranolky nebo americký brambory. tohle je podle mně nej jídlo na světě!!!!!
- Tak kapsa je něco, co já bych si zase v žádném případě nedala, pokud to není vyloženě fakt dobrá restaurace, kde jsem si jistá, že to bude dobré. Protože u těhle smažených kaps a podobných věcí jsem už nejednou viděla (sama si je nedávám, ale u ostatních, kdo si je dávají), že bývají často nedopečené a to je něco, co fakt nesnesu, zvlášť u kuřecího masa.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale