Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12558 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký žánr vám nejvíc vadí? - Anketa 9919

- Historický, fuj!
- jako 1. :D
- Těm se taky vyhejbám. Jak to má být z doby před 20. stoletím, tak mě to vůbec nebaví. I když nějaká výjimka by se určitě našla.
- Dal jsem horor. Hned pak historický.
- No, ono v každé kategorii se může najít film, který mě zaujme. Ale obecně nemusím horory, takové ty, které jsou postaveny na lekání diváka a ne na příběhu. A pak taky nemusím akční filmy typu, těsně před výbuchem hrdina vyskočí z domu a odhodí ho to dva metry daleko, tohle fakt ne. :-D Ale obecně nemám ráda filmy bez děje, bez dobrého příběhu. Takže jak říkám, i v těhle kategoriích se najdou určitě výjimky, které by se mi líbily. Jinak historické mám ráda, ale jen 20. století takové ty období králů a rytířů, to mě nikdy nebavilo. :)
- Aha, vadi. Trochu urychlene precteno a domysleno na zaklade cetnosti vyskytu ankety :D Vylozene mi nevadi zadnej zanr.
- co takhle žádný, víc stejně a nebo specifikovat, zda jde o film, knihu ... ?
- 7.: No tak o knihu asi logicky ne, když je tam i horor. Nebo se mám bát i když čtu?
- 8. Edgar Alln Poe?!
- Seriál, film, kniha???
- 8. Tys nikdy necetl hororovou knizku? Ja jsem se teda u knizky kolikrat bala vic nez u filmu :))
- Jednoznačně sitcomy!
- fantasy
- tak teď mě dostal příspěvek číslo 8., a co takhle slavný Stephen King nebo Dean Koontz a nebo známá série s více než 100 díly Stopy hrůzy?? Když jde o horor, tak filmy naprosto nesnáším, ale knížky zbožňuju. Ale pokud jde čistě o filmy, tak nemám ráda ty válečné, co se týkají 1. nebo 2. světové války nebo těch moderních válek. Ale hystorický válečný film typu Troja, ty mám ráda. Sci - fi, fantasy, krimi, akční a hlavně komedie zbožňuj

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale