Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12604 anket
Vytrženo z diskuze: Kamarád si od Vás půjčí věc v hodnotě 500kč, ale ztratí ji a zaplatí Vám ji. Pár dní poté tu onou věc najdete, co uděláte? - Anketa 9921

- V těhle věcech sem strašnej blbec,takže bych to nejspíš vrátil:)
- Pokud je to opravdu kamarád, tak bych mu o tom řekl a vrátil peníze. Pokud to kamarád není, neřekl bych mu nic a peníze si nechal - je to jeho problém, že nedával pozor a zároveň ponaučení, že s cizími věcmi se má zacházet opatrně a střežit je jako oko v hlavě.
- peníze bych vrátil, i kdyby to nebyl kamarád.
- Tyjo nevim. Zalezi na tom, co by to bylo a kdo by to byl, nejlepsi kamaradce bych ty penize vratila. Jinak asi ne, souhlas s druhym prispevkem.
- nicméně, sice ještě brzo vyhodnocovat výsledky, ale jde vidět, jací že "kamarádi" se tu vyskytujou. Aneb hlavně, že jsem někoho obral a srát na kamarádství. Je mi z toho zle.
- I kdyby to nebyl bůhví jak dobrý kamarád, tak bych peníze vrátila. V žádném případě by mi svědomí nenechalo je nevrátit.
- Peníze bych samozřejmě vrátila, ale kdybych půjčila mojí naprosto nejlepší kámošce, kterou znám od svých 2 let a jsme jako sestry, tak od ní bych si ani ty peníze nevzala.
- Jojo, všichni jdou po těch penězích... Já bych peníze přijala, přece jen kamarádství nikoho nezbavuje zodpovědnosti za půjčené věci, ale v případě znovunalezení bych obnos samozřejmě vrátila. Peníze si umím vydělávat jinak než okrádáním svých blízkých.
- Jako 2.
- vrátil, byl by to hnus nevrátit a tvářit se, že se nic nestalo, to bych byl teda pěkný kamárád s přetvářkou
- Stndaa: Ale tady přece nejde o to někoho obrat a už vůbec ne kamarády. Pokud Něco někomu půjčím, půjčuji to v dobré víře, že se mi to v tomtéž stavu vrátí. Pokud mi to ale ona osoba tak nevrátí či mi to nevrátí vůbec, přímo mi ukazuje, že v něj příště nemohu vkládat nějako

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale