Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12604 anket
Vytrženo z diskuze: Který Vánoční reklama na mobilního operátora se Vám nejvíc líbí? - Anketa 9935

- Vanoční reklama...Vodafon- Veselé velikonoce :DDD
- O2 sem nevidela, vodafon me moc nenadchl, ostatni jejich reklamy jsou lepsi. ted vede t-mobile a bolek :D
- O2 je pěkná Vánoční reklama, Vodafone chce bejt zase zajímavej tak dá Velikonoční reklamu na Vánoce, ale Bolek na T-Mobilu ten je výbornej :-D
- Bolek byl vtipnej, ale už se mi to ohrálo. Vodofone bych za tohle nejradši zabila (navíc po sérii tak výborcnýh reklam), O2 - roztomilé :)
- T- Mobile s Bolkemmi přijde celkem trapný. Vodafon a Velikonoce, toje super.
- mě příjde trapné všechno, ale ty velikonoce na vánoce snad nejvíc. jinak se mi asi nejvíc líbí o2, je to jak už tu bylo řečeno roztomilé.
- Já nevím, ale mě to s tím Bolkem nijak moc zábavné nepřijde. Líbí se mi i žárlivé dárky i Velikonoce, ale protože miluju Nightwork, rak jsem dala velikonoce... :)
- Tak mně teda Bolek nepřijde vůbec vtipný, asi je to i proto, že prostě nemusím celebrity zesměšňující se v reklamě. Vlastně mi nápad s Velikonocema přijde docela zajímavý, je to něco, co okamžitě každého zaujme, přeci jen reklama před Vánocema na Velikonoce, to se jen tak nevidí, takže si myslím, že dokonale plní šokující účel reklamy a to že si ji každý zapamatuje, byť na ni někteří nadávají :)
- Vodafon je tak neskutečně trapnej, stejně jako Polívka!
- ta Velikonoční mě štve od prvního okamžiku. Ani né tak nápad, jako spíš provedení.
- To já zase považuji reklamu na Vodafone zase na jednu z nejpovedenějších za poslední dobu, silně obdivuji tu odvahu tvůrců reklamy v podstatě zesměšnit všechny ty červené kamiony v reklamě na Coca - Colu vyjíždějící už 5.listopadu a jim podobné . A jak už zde bylo psáno, účel to ovš

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale