Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12642 anket
Vytrženo z diskuze: Těšíte se na Vánoce? - Anketa 9948

- Tesim a moc! Pres vikend jsem vyrabela ozdoby na stromek, darky mam nakoupeny, zabaleny.. Uz aby to bylo!
- Tak jako sawinka, už se nemůžu dočkat. o víkendu napečem tak 20 kg cukroví a další víkend pokračujeme. dokonce se těším i na ten úklid a až vyzdobím byt k dokonalosti. dárky už mám koupené, a zabalené a ozdoby nakoupené. no není pro mě hezčí období. hmmm:-)
- Neslavíme je a vyloženě nesláším předvánoční atmosféru. Těším se na volno.
- já osobně je neslavím jako narození ježíška a podobné katolické kecy. beru to jako oslavu letního slunovratu a je mi docela líto, že lidé to vidí jako katolický svátek, protože většinu co k vánocům patří sebrali katolici z pohanských rituálů.
- aha... Já nemám dárek ani jeden, cukroví za mě pekli jiní a vánoční atmosféru u nás doma naznačuje jakýsi věnec na zdi. Ale jo, těším se, že si konečně odpočinu od současného shonu.
- fffg
- To 3+5: Toho volna a odpočinutí letos moc nebude. Aspoň já tím získávám jen pondělí a ostatní dny musím do práce, kde bude jen polovina lidí, takže větší nasazení.
- Ale těším se. Přestože s dárkama jsem na začátku, žádné pečení ani výzdobu neplánuju. Vlastně se těsně před Vánoci budu ještě stěhovat, takže to beru trochu jinak.
- aha, tak protestanti a pravoslavní byli právě oloupeni o Vánoce... hm...
- 3. Já budu mít své poslední vánoční prázdniny před maturou (doufejme :D), takže i den volna beru s nadšením jako ostatní 2 měsíce prázdnin...

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale