Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12855 anket
Vytrženo z diskuze: Dnes není pouze hypotetická, ale naprosto reálná možnost zastavení umírání lidí hladem a žízní v méně vyspělých částech světa. Prostředky a technologie na to lidstvo jako celek má. Kteří lidé by podle vás měli přežít? - Anketa 9960

- Dluzno dodat, ze u druhe a treti moznosti by to jiste vedlo k drastickemu zvednuti zivotni urovne v mene vyspelych zemich, ale zaroven by doslo i k drastickemu poklesu zivotni urovne v tech vyspelejsich, cesko nevyjimaje. U druhe moznosti je navic otazkou jak, kdy a zda vubec by dluhy byli splaceny. Zajimalo by me, zda si to uvedomuji ti, co hlasuji pro tyto dve moznosti.
- Jake dalsi dusledky by v budoucnu melo takove velke snizeni zivotni urovne je velkym otaznikem, ale obrovske nepokoje a chaos se da predpokladat. Je mozne, ze pri techto nepokojich by zemrelo vice lidi, nez dnes umira hladem a zizni.
- no, já bych řekla, že by se měl zastavit hlad a žízeň v chudých a rozvojových státech. ale rozhodně ne pro ty, kteří pořád jen válčí a od malého děcka si hraje s kulometem. ti umí jen válčit a že by se snažili sami pracovat aby něco bylo to ne. pro takové lidi NE.a myslím, že by se to mělo sponzorovat z těch bohatých států. alespoň než se ti lidí trochu postaví na nohy.
- sytý hladovému nevěří - co když si za ty peníze koupí zbraně, nebo se nakrmí, otřepou a zahubí naší civilizaci?
- 3. aiv: to je strašně jednoduchej soud, myslim že lidi v zemích kde se válčí by nejradši neválčili, bohužel t nefunguje tak, že by za nima někdo přišel a řek jim co blbnete, oni by se vzpamatovali, podali si ruce a od té doby spolu žili v míru:)
- to jen u nás to fungovalo tak, že když nás chtěli Němci okupovat tak my, jako stát, jsme proti tomu nic neměli :)
- Ne, nesouhlasím s 2. a 3. možností, protože bych se zdaleka neměl ani já, ani lidé, kteří jsou pro mě důležití a na kterých mi opravdu záleží, tak dobře, jak se máme teď. Asi teď budu v očích některých za so

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale