Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12603 anket
Vytrženo z diskuze: používáte pravidelně diář ( ať už elektornický, v počítači nebo papírový v podobě sešitku, knížky) ? - Anketa 9965

- mám diář a abych řekla pravdu ani se bez něj nehnu z domu. mám tam poznačené všechno, protože řekněmě si to narovinu,skleroza je mrcha a průzkumníci které vysílám do mozku se většinou vrací s tím, že si nepamatují pro co šli.:-)
- kalendar v mobilu..
- Ne, asi bych nezvládla si ho vést :) Události a úkoly si buď pamatuju, nebo si je píšu různě po papírech :D Aspoň si trénuju paměť... :)
- Mám tři. Do jednoho si píšu budoucnost, kterou nechci minout (co bude za kulturní akce a setkání, co mě zajímají), do druhého na co nesmím zapomenout - povinnosti, sliby, upomínky, výročí, narozeniny. Do třetího minulost - co jsem zažila, co se mi zdálo, kde jsem byla, na co jsem myslela, koho jsem potkala. Mám zaznamenán každý den.
- Hani, tak to já shrnuju tvé první dva účely do jednoho diáře. Dnes už se taky bez tohoto (zásadně papírového!) pomocníka neobejdu, kromě toho si pečlivě vybírám takový, aby se mi líbil. Na příští rok mám takový pěkný, kde jsou měsíce prokládány úžasnými fotkami zvířat.
- kvuli skole musim mit
- nedokáži vést diář. Kolikrát jsem chtěl, ale události do něj stejně nikdy nepíšu :D
- ne
- Od střední pravidělně, nedám bez nějak ani ránu. Dříve ne.
- Jani: Ten druhý je v mobilu, takže ty věci pípaj:) Na kulturní akce se tak těším, že mi pípat nemusí (papírový diář). Proto to rozlišení:)
- Jako 2. Kalendář v mobilu.
- Už několikrát jsem si ho zavedla, ale pokaždé jsem na to potom zapomněla a nic jsem ti tam nepsala. :D Všechny důležité věci, co si potřebuji pamatovat, mám v hlavě.
- *si
- jo, dřív jsem si vždycky v lednu začala do diáře psát a vydrželo mi to jenom pár měsíců, druhá půlka zůstala vždycky prázdná

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale