Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12549 anket
Vytrženo z diskuze: Co vy na to, že zemřel Václav Havel? - Anketa 9974

- uz i tady? kam prijdu, tam je Havel. Ano, vnimam to, je mi ho lito, ale to je tak vsechno. Nijak vic hystercit nebudu, vek mel slusnej a zivot pestrej.
- Už i tady? Tu první možnost tak trochu nechápu, respektive je zavádějící... Co důležitého měl udělat, to už udělal, ale že by byl aktuálně "nesmírně důležitý" se říct nedá. Jinak sice chápu, že pro některé to byla tragická zpráva, ale mě to nijak nezasáhlo, stejně jako smrt sportovců/Aničky/všech dalších, co jsem je osobně neznala a mnohdy o nich do té doby ani neslyšela. A v tomto případě tím spíš, že se to tak nějak dalo očekávat (vzhledem k věku a zdravotnímu stavu)...
- Na každou svini se vaří voda, tak už se dovařila i na Havla.
- Včera zprávy na čt24 - Havel, zprávy ze sportu - Havel, jen do počasí ho neuměli namontovat!!! Umřel člověk, to je vždy smutné - pro rodinu, ale neotravujte s ním ostatní! Lháře a humanitárního bombardéra uctívat nebudu, státník to nebyl (jak mohl dovolit rozdělení Československa?!). Umřel ochmelka, když ho chcete oslavovat budiž, ale přestaňte otravovat povinnou triznou! Ani komouši tak neotravovali s úmrtími svých pohlavářů.
- Byl to člověk jako každý jiný. Maximálně mi to může být líto, ale to je vše. Všude z toho dělaj jako kdyby umřela polovina národa.. Jsou tim zaflákaný celý zprávy a asi ještě budou tak 2-3 dny, myslím, že už to všem leze na nervy.
- Tak ten hajzl ještě pokazí svátky!
- Smutná, ale dobrá událost.
- Jednoduchá rada - nekoukejte na zprávy, nečtěte noviny, když vám to vadí. Pro mnohé lidi, hlavně starší generace, to byl jakýsi symbol demokracie, který ukončil komunistickou nadvládu, i když to samozřejmě úplně tak pravda není, že

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale