Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12607 anket
Vytrženo z diskuze: Hodně se nyní v souvislosti s Hobitem fanoušci přou, zda jít či nejít na dabovanou verzi. Jaký je váš postoj k filmům, které jsou v kinech uváděny s dabingem? - Anketa 10642

- Originál je originál. Ať je dabing sebelepší, nikdy nebude lepší než originál. Nikdy dabér nemůže vystihnout herce/herečku, jejich emoce v hlase, přízvuk atd.
- myslim, že ta pře je trochu o něčem jiným. Buď jít na Hobita 3D s dabingem, nebo na 2D v originále. Naštěstí v tom mám jasno, nepujdu na něj vůbec :)
- Nesnáším dabing...jen filmy/seriály, které znám od začátku s dabingem (třeba Kobra 11 :D) mi přijdou OK :) A Hobit mě taky nezajímá :)
- Phoebe - Vladimír Dlouhý/Tom Hanks - Forrest Gump
- A co se týče Hobita, tak i hater dabingu František Fuka řekl, že tentokrát je lepší zajít na dabovanou verzi, protože dabing je solidní a titulky zkažené
- Pokud jsem film videla driv dabovanej, pak dabing, pokud original, tak original. Treba Blby a blbejsi jedine dabing, miluju ty fory, Osvideni jedine original. V kine si nevybiram podle toho, jestli je to dabovany nebo ne, bud je nebo neni. Takze v zasade je mi to uplne jedno, zalezi na tom, co stahnu nebo je k dispozici.
- samozrejme Osviceni :))
- Rozhodně preferuji dabing, originálu bych nerozuměl a titulky spíš otravují. Než to přečtu, nestačím si všimnout těch detailů, např. výrazů tváře aj. Ale já stejně do kina už leta nechodím, takže je to pro mne vlastně bezpředmětné.
- Choďte si klidně na originály, já na ně chodím taky, ale dabovaným filmem nepohrdnu... Mimoto, Hobit mě naprosto uchvátil, dabing je SUPER (obsadili stejné dabéry jako ti, co dabovali v LotR) a film je ještě SUPROVĚJŠÍ :))
- V podstatě mám stejnej názor jako saw. Každopádně když jsem film ještě neviděla a můžu si vybrat, volim radši dabing ze stejných důvodů jako 8. anonym. Každopádně na Hobita se nechystám.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale