Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12607 anket
Vytrženo z diskuze: Který z těchto internetových či tištěných článků má pro vás největší hodnotu ( zkrátka je nejzajímavější a přečetli byste si ho nejraději ze všech nabízených ) ? - Anketa 10651

- pěkné, pěkné
- ani jedno. běs
- ách jo, jak může třetina lidí chtít raději umřít než si přečíst nějaký, byť sebehorší, článek ... to radši klikejte na "zobrazit výsledky" ať se nezkreslují výsledky
- zkus si tu možnost přečíst ještě jednou :)
- 4.: fajn, takže mi chceš říct, že v absurdní situaci, kdy na tebe bude mířit šílenec se zbraní a bude hrozit, že tě zastřelí, když si nevybereš článek, budeš si stát za svým a článek si nevybereš?
- Ten o cíli mi zněl lákavě, dokud jsem se nepodívala na zdroj...
- 5. Nehledě na to, že jde o běžnou frázi používanou při nevědomosti, či nerozhodnosti, tak to neni, že si stojíš tvrdohlavě za svým a článek si nechceš vybrat, ale že nevíš, kterej si vybrat, bo mají pro tebe všechny stejnou vypovídací hodnotu. Tudíž nulovou. Proto ani pod výhrožkou smrti nedokážeš říct, kterej je hodnotnější.
- 7.: ok, mně nepřišlo zas tak těžké si vybrat (ne, že bych si nějaký chtěl přečíst, ale vybrat ten, který bych si přečetl nejméně nerad).
- To jsou skryté reklami na internetové webz je to fraška. Už dávaj skrztou reklamu i do anket.
- michal150: Můžu se zeptat na tvůj věk ? Modlím se, aby to bylo okolo 12-13 let, protože jestli je to víc ( čemuž by napovídalo slovo fraška, které se v pubertální mluvě moc nevyskytuje ) , pak je mi velmi smutno z toho, jak neuvěřitelně špatné chápání má dnešní populace .
- 6. supportidiots: mě se ten o cíli líbí a zdroj mě nezastrašil...
- 6.: Neřekl bych lákavě, ale třeba bych si ho aspoň rozklikl, po zjištění zdroje ale opravdu ani to ne.
- Stojíme o společnost vzdělanou, nebo jednoduše zmanipulovanou? Nebo to o Paris Hilton :D :´D
- Vidím docela vel

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale