Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12349 anket
Vytrženo z diskuze: Jak by jste hlasovali v nedávno skončeném slovenském referendu, kdyby jste měli tu možnost? Otázky byly následující: 1. Souhlasíte s tím, aby se manželstvím nemohlo nazývat žádné jiné soužití osob kromě svazku mezi jedním mužem a jednou ženou? , 2. Souhlasíte s tím, aby párům nebo skupinám osob stejného pohlaví nebylo umožněno osvojení ( adopce) dětí a jejich následná výchova? , 3. Souhlasíte s tím, aby školy nemohly vyžadovat účast dětí na vyučování v oblasti sexuálního chování nebo eutanazie, pokud jejich rodiče nebo děti samotné nesouhlasí s obsahem vyučování? - Anketa 12226

- To je blbý referendum, všvšechny otazky jsou v negativu. Ne, ne a ne.
- Píše se byste! A k otázce - ano, ano, ano
- Anketa na hovno! Kde je NE, NE, NE?!?! Hlasuji ne, ne,ne.
- 2 - tak to jsi netolerantní svině, svině, svině!
- souhlasím s 1.
- Nesla bych hlasovat. Nevyznam se v ty problematice tolik, abych mohla vedet.
- Ne, ne , ne. Tedy ano manželství i adopci homosexuály a školy ať vyžadují účast dětí, když to jejich zaostalí rodiče nepobíraj.
- Já bych hlasoval ano, ano, ne Jinak zatím zajímavé výsledky, že takhle podporujete homosexuální páry. Já jsem proti tomu aby mohli adoptovat a aby byli uznáni jako rodina. V referendu ve všech třech otázkách hlasovalo 90% voličů ano, ano, ano, tudíž proti homosexuálním párům.
- 8 - Vnímám to stejně.
- Rodina nemusi nutne znamenat muze, zenu a deti. Rodina ma byt hlavne milujici, starostliva. Rikam ano homosexualnim.parum, ano adopci deti, ano sexualni vychove primerene veku ditete s prihlednutim k jedinci.
- 8 - Počkat, já jsem si to špatně přečetl! Proti homosexuálním párům vůbec nic nemám, vnímám to jako anonym č. 10 - v rodině jde hlavně o vzájemnou lásku.
- 3x ne.
- Bůh stvořil muže a ženu aby se milovali a množili. A né aby se milovali muž s mužem nebo žena se ženou. A aby dva muži (ženy) vychovávali dítě? Dítě má mít normální rodinu mámu a tátu a né aby měl dva táty (mámy). Pokud homosexuální páry chtějí dítě, tak ať si ho udělají. Samozřejmě nejde to, tudíž to asi značí to, že takovýto pár žádné dítě mít nemá. :-)
- 13. Samozrejme z reprodukcniho hlediska mas pravdu. Ale je nutne si uvedomit, ze rodina je vice nez muz, zena a dite, ktere spolu splodi. A kdyz je r

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale