Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12349 anket
Vytrženo z diskuze: Koupili jste si někdy týdeník Charlie Hebdo? - Anketa 12228

- Ne a ani nemam v planu ho kupovat.
- Ne
- Ne a nikdy si ho ani nekoupím. Blbci co provokujou muslimy, se ani nedivím, že na ně zaútočili.
- 3. Nezaútočili na ně muslimové, nýbrž teroristé, kteří se k islámu hlásí (osobně v tom vidím rozdíl). A navíc, neuráží jen muslimy. Tento satirický časopis se vyjadřoval i k politikům, křesťanům a dalším.
- Ne, nemam to v planu. Neumim francouzsky. a 3. - ty fakt delas cest svy prezdivce. Jsi normalni?
- 5. Co máš zase za problém? Samozřejmě, že to co se stalo je tragické, ale tak mi vysvětli proč tam teda furt v tom časopise zesměšnovali muslimy, když je muslimové někoikrát varovali, že se jim to nelíbí. Kdyby je nezesměšnovali, tak by na redakci tohoto týdeníku nikdo nezaútočil.
- Nesnášim, když najednou začne být něco žádané kvůli tragédii.
- 6 - Většina muslimů ve Francii jsou přistěhovalci z afrických států (bývalé francouzské kolonie), kteřé francouzská vláda vůbec nemusela do Francie vpustit. Přemýšlím, jak se francousští obyvatelé Paříže cítí, když mají město, které je od nepaměti křesťanské, plné muslimů. Nedokážu si představit, co by v podobné situaci dělali Češi. Podle mě je ve většině případů Charlie Hebdo v právu, protože muslimy neprovokovali úmyslně, většina muslimů nad tím mávla rukou. Problém v tom viděli jen islamisté. Redakce Charlie Hebdo vydává ten časopis (nebo spíše noviny) za účelem pobavení lidí a legraci si dělá nejen z Mohameda, ale i z jiných věcí. Akorát tím naráží na skutečný život. PS:
- Já nezastávám názory redaktorů Charlie Hebdo, ale podle mě jsou v mnohem větším právu než islamisté, kteří na jejich redakci zaútočili. Nemám problém s muslimy, právě

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale