Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12349 anket
Vytrženo z diskuze: Kam o volném času vyrazíte raději, s větší chutí, co je vám blížší? - Anketa 1616

- Možná jsem to blbě formulovala. Zajímalo mě co spíš, když se nezůstává doma. Ta poslední možnost byla spíš pro ty, kteří opravdu téměř nikdy nemají touhu někam vyrazit.
- Touha by byla.... ale sem furt doma.
- PerToon: Ale jo, to je mi docela blízký... :-/
- já vyrážim... často nemám s kym, ale teď se snažim naučit vystačit si sama, páč mě už nebaví prošvihávat skvělý výstavy a filmy jen proto, že sem srab a nesnášim bejt někde sama... dneska du sama na koncert (ale to se nepočítá, páč tam nějaký známý asi budou) a na FAMUfest... no, třeba tam taky někoho potkám:-)
- Jak kdy, je to hodně ovlivněno finanční stránkou a náladou. Takže 1. a 7. možnost ;-)
- sedmá tam nejni:-)
- mám problém jako anka. prošvihnu spoustu akcí, který mě zajímají, čistě z toho důvodu, že nechci jít sama. ale uvědomuju si, o co všechno přicházím, a snažím se s tím něco dělat.
- do carrefouru
- anka a Bebe: Nejste náhodou obě z Prahy? Co vás tam asi takových je... no nic... až tam budu já, tak taky budu určitě chtít někam jít a nebude se mi chtít samotné... ale docela mě baví si sama číst, takže to zvládnu ;-)
- ano, z Prahy .)
- Nj Anko, ona tam fakt neni :-D kdo jí vymazal??!! :-DD
- Dobrá anketa. Volný čas se snažím trávit co nejvíc doma, pokud to jde. Ve městě není nic, co by pro mě znamenalo víc. Raději do přírody. Jinak abych se jen lehce dotknul toho, co jste zde někteří zmínili. Já se rád vyhýbám společnosti, když někam jdu, jdu raději sám, víc si všechno vychutnám.
- Enio: No já si zase nic nevychutnám, pokud to nemůžu sdílet ještě s někým dalším... Ani na blbou televizi mě nebaví se dívat když jsem na to sama. Nějak tam prostě něco chybí,

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale