Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Komu prejete vyhru ve vyvolenych? - Anketa 1890

- neserte mě a vymažte to!!!
- Dudus je asi taky peknej debil, kdyz neuznava pravo vetsiny. Pokud jsi tu sam, ktery neco vykrikuje, tak by ses mel zkrotit, jet na Kubu nebo do Ciny. Tam jeste takoveto rezimy funguji a mozna by ses uplatnil ve vysoke politice.
- To ty jsi debil! Reality show není pro normální lidi!!! Všici z vyvolených jsou kriminálníci a v Big brotheru jsou tam samý šlapky a vymatlanci!
- Dudus proti 40ti, smutne. Vsichni kolem jsou silenci, jen ja jsem letadlo.
- moc hezká anketa:/
- Souhlasím s Vyvoleným... když se mu to nelíbí, tak ať hlasuje negativně a neotravuje.. Akorát se jen exhibuje, aby si honil triko, jak on je skvělej
- jste úchyli
- Dudus: opravdu silne argumenty. Hele zadej si treba svou anketu, ja na tebe u tve ankety tak sprostej nebudu, at bude tva anketa jakakoli.
- Vyvoleni: "K nadavkam se snizujes porad akorat ty. Myslis, ze ostatni si udelaji nazor o me, ze jsem ubozak nebo o tobe, kdyz jedine co dovedes je snizovat se k nadavkam?" ano, ano, přesně tohle jsi nejednou psal ance a já se divím, proč s takovým ubožákem s hubou plnou planých řečí vůbec ztrácím čas a hledám citace. Tvůj 1.příspěvek v této diskuzi myslím hovoří dosti jasným a výstižným jazykem již sám o sobě (a o tobě). Patrně by ses měl zamyslet, zda jsi se ve svém sebehodnocení nezmýlil, není liž pravda? Víc k tomu nemám co říct, budiž to tedy alespoň poučení pro ostatní, kterak málokdo činí stejně, jak káže!
- Enio: Dudusovo 1. slovo v teto diskuzi myslim take neni zrovna koser. Nejednam s kazdym v rukavickach. Jiz stare prislovi pravi: "Na hruby pytel hruba zaplata".
- ...ještěže máme přísloví, která můžeme vhodně zmanipulovat ke

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale